Trailer: Star Wars : Poslední z Jediů – Přichází nejtemnější hvězdné války ze všech

Jak by řekl Yoda, hype vesmírný nechť započne!

Po teaser traileru k nám dorazil první oficiální trailer, a vypadá úžasně. Vše je zahaleno do červené, a i hudební doprovod napovídá, že půjde o dosud nejtemnější díl ze všech. Ukázka toho ukazuje opravdu mnoho, nejspíš bude ale funkčně sestříhaná tak, aby z toho ve filmu vznikla úplně jiná scéna. Postavy se v ukázce objevují ve vyhrocených situacích, často na hraně a musí se rozhodnout, jakou cestu zvolí, jestli světlou nebo tu temnou. Ohromující vesmírné bitvy slibují akční nálož a vizuální stránka je na té nejvyšší úrovni. Spolu s trailerem byl vypuštěn i plakát, který bude zdobit kina. Ten nám jen připomíná, že zde půjde opravdu všem o krk.

Určitě se ale nevyhneme i menším legráckám, které se objevovaly napříč všemi díly. Kdo ale nahradí nenahraditelného Hana Sola, který tuto úlohu splňoval nad rámec? V ukázce se také již poprvé na živo ukazuje nejvyšší vůdce Snoke, který trochu vypadá jako znetvořený člověk, a proto se už rozjela spousta teorií, kdo by to ve skutečnosti mohl být. Naopak nedočkali jsme se například nově hrajícího Benicia Del Tora a jiných nových postav, které si tvůrci šetří přímo do kin nebo do desítek nových ukázek a televizních spotů, které teprve přijdou.

Musím přiznat, že jsem čekal hodně, ale tento trailer mě mile překvapil a jako lavina vzal s sebou na dvouměsíční čekání, které bude doprovázet ještě mnoho materiálů a nových informací ke zkrácení této doby. Za sebe ale říkám dost, rád se nechám v kině překvapit.

KOUKNI SE  KVIFF.TV: festival v Karlových Varech, který nemusí končit

 

Premiéra v českých kinech je stanovena na 14. 12. 2017.

 

Vojtěch Blažek

Předchozí článekKnižní nej: Diáře na rok 2018
Následující článekPrvní reakce k superhrdinskému hitu Thor: Ragnarok

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × five =