Trailer na Unfriended: Dark Web představí temnou stránku internetu

Možná si někteří z vás vybavují film s názvem Unfriended (česky Odebrat z přátel), který přišel do kin v roce 2014. Bohužel svého potenciálu a originálního nápadu nedokázal náležitě využít a brzy se propadl mezi průměrné hororové snímky. Přitom námět na natočení filmu byl originální. Celý děj se odehrává na monitoru počítače jedné z postav. Zatímco se film řadil mezi mysteriózní horory, kde řádil duch mrtvé spolužačky, který vždy posedl jednoho z partičky a donutil osobu k sebevraždě, nový snímek v základě se stejným názvem bude klouzat po reálnějších perifériích.

Opět půjde o děj na monitoru počítače. Místo nějakého ducha mrtvé spolužačky bude skupinu lidí ohrožovat skutečná hrozba. Psychopati z Dark webu. Dark web je totiž skutečná část internetu pro obyčejné lidi neviditelná. Dostat se tam není nejlehčí a následky mohou být smrtelné. Na Dark webu najdete všechno, co jinde ne. Můžete si koupit zbraně, drogy, objednat něčí vraždu, sledovat únosy a mučení cizích lidí apod. A o tom bude tento film. Hlavní hrdina najde notebook, z kterého brzy zjistí, že majitel není žádný svatoušek a vůbec nepracuje sám. Rozjíždí se nové kolo boje s časem a nebezpečnými lidmi, kteří pro zachování svého tajemství jdou přes mrtvoly. Doslova. Akorát si předtím s obětí trochu pohrají.

Jestli zopakování předchozího konceptu s reálnější hrozbou bude slavit úspěch nebo se s předchozím snímkem potká v moři průměrnosti uvidíme až v kinech. Budeme si muset ještě počkat. Česká premiéra nebyla ještě stanovená.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nine + eleven =