Trailer na seriálový crossover od DC vám zamotá hlavu

Loňský crossover ze seriálového světa superhrdinů od DC byl tím nejlepší, s čím mohli tvůrci přijít. Krize na nekonečnu Zemí přivedla zpět několik postav, vyobrazila zlé dvojníky známých hrdinů jako Arrowa nebo Supergirl. A všichni ze Země X pracovali pro nacisty, protože v této realitě Němci zvítězili a podrobili si celou planetu. Včetně superhrdinů. Crossover, který začlenil všechny postavy z Arrowa, Flashe, Supergirl a Legend zítřka byl tím největším na televizních obrazovkách a vynesl laťku hodně vysoko.

Letošní crossover museli pojmout tvůrci seriálů nově a netradičně, aby znovu vzbudili zaujetí. Sice bez Legend zítřka, ale i tak se máme na co těšit. Crossover s názvem Elseworlds nám ukáže, jak to dopadne, když si někdo pohraje s realitou našich oblíbených hrdinů. Oliver Queen jako Flash, Barry Allen jako Green Arrow, Superman v černém obleku. Nebude chybět ani Supergirl a spousta starých známých postav. Plus i několik nových. Například Batwoman.

Z traileru je zřejmé, že se máme na co těšit. Chybět nebude ani akce a humor. Jestli tvůrci chtějí překonat loňský crossover, tak s tímto novým mají momentálně největší šanci.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net

Předchozí článekSoutěž o knihu Loutkář
Následující článekRecenze – mrazivě děsivý Lazar vás nenechá spát

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 1 =