Trailer na Jungle nabídne souboj Harryho Pottera s džunglí

První oficiální trailer na nové akční dobrodružné drama založené na skutečných událostech sází na krásný, ale také nebezpečný bolívijský prales a Daniela Radcliffea aka bývalého Harryho Pottera. To je nálepka, které se už asi nikdy nezbaví. Nehledě na to, v jakých žánrech filmů si zahraje.

Na druhou stranu jeho herecká kariéra úspěšně pokračuje na rozdíl od některých jeho kolegů ze slavné fantasy série. První filmový úspěch mimo potterovskou sérii zaznamenal s komorním hororovým dramatem Žena v černém a hororovém fantasy drama Rohy. Ústřední roli si také zahrál v nepříliš úspěšném dramatickém sci-fi hororu Viktor Frankenstein. Vloni si vyzkoušel akční kouzelnickou komedii s názvem Podfukáři 2.

Letos si vyzkoušel zahrát v odlišném filmovém žánru. Akčně dobrodružné drama podle skutečných událostí – přesně takový bude snímek Jungle. Děj bude sledovat partičku přátel. Ti vyrážejí za dobrodružstvím do bolívijské džungle, kde chtějí najít jednu indiánskou vesnici. Najdou si… nebo spíš místní průvodce si najde je. Provede je okrajovou částí džungle. Jenže ze dne na den zmizí. Když se přátelé pokoušejí dostat zpět do civilizace na vlastní pěst, dojde na další neštěstí. V rozbouřené řece se nedobrovolně rozdělí a náš hlavní hrdina (Radcliffe) zůstává sám. Začíná tušit, že před nalezením cesty ven z pralesa si bude muset sáhnout na samé dno svých fyzických i psychických sil.

Premiéra v rámci žánru to nebude pouze pro hlavního herce ale také pro režiséra filmu Grega McLeana. McLean dosud zrežíroval hororově laděné snímky jako Wolf Creek 1, Wolf Creek 2 a The Belko Experiment. Příroda ve filmu bude maximálně autentická. Natáčelo se v Bolívii, kde se děj snímku Jungle odehrává a v Austrálii.

KOUKNI SE  Jaké rozuzlení a konec nás čeká ve finální epizodě seriálu The Last Of Us?

 

 

Ondřej Blahut

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen + 18 =