Trailer na Disenchantment od tvůrce Simpsonových

Matt Groening začínal jako karikaturista, až se vypracoval ke spolupráci na dnešním celosvětově úspěšném animovaném seriálu o žluté rodince Simpsonových. V roce 1999 vypustil do světa svůj vedlejší projekt s názvem Futurama. Animovaný seriál ze vzdálené budoucnosti prošpikovaný černým humorem si velice rychle získal srdce diváků. Nakonec vzniklo 7 sérií a seriál byl ukončen až v roce 2012.

Letos nás čeká zbrusu nové dobrodružství čistě v režii Groeninga. Jelikož Simpsonovi se odehrávají v současnosti a Futurama v budoucnosti, přichází Disenchantment s minulostí. Nový seriál přinese středověké prostředí s fantasy prvky (elfové, zlobři, harpije, skřítci) a typickým Groeningovým humorem. Ústřední trojicí je princezna Bean, která má vážné problémy s alkoholem, krutopřísný elfík Elfo a malý princeznin osobní démonek Luci. Spolu se vydají napříč rozpadajícím se královstvím Dreamland a zažijí nejedno dobrodružství.

Stanice Netflix si prozatím objednala první sérii o deseti dílech, ale pokud bude seriál sledovaný a úspěšný, určitě přijdou další série. První epizodu odvysílá Netflix 17. srpna 2018.

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

sixteen − three =