Trailer na Brightburn: hororový Superman z pekla

Představte si rodinu, která nemůže počít dítě. Ale jediná noc jim navždy změní život. Po pádu objektu, který na první pohled vypadá jako meteor, naleznou uprostřed lesů malou vesmírnou loď a uvnitř dítě. Ujímají se dítěte, které je pro ně darem z nebes, a vezmou chlapce na farmu, kde žijí a pracují.

Že vám to zní povědomě? To by mělo. Je to v podstatě klasický „origin story“ o Supermanovi. Ať už jde o filmového Muže z oceli nebo seriálový Smallville. S jedním markantním rozdílem. Producent James Gunn (Strážci Galaxie 1, 2), jeho bratři a scénáristé Brian a Mark Gunnovi a režisér David Yarovesky (The Hive) si řekli, že to trochu okoření.

Stvořili příběh o chlapci, který nejprve vypadá neškodně. Jenže postupem času začne vyplouvat na povrch jeho skutečné já. Rázem je tady klučina z vesmíru se schopnostmi Supermana a těmi nejtemnějšími úmysly. Kápě, která zakrývá celý jeho obličej, až zůstávají pouze rudě zářící oči, podtrhuje fakt, že tenhle Superman má v plánu děs a hrůzu. A jeho domovinou není Krypton, ale Peklo.

Jak se tento netradiční žánr superhrdinského hororu nebo spíše superpadoušského hororu s Elizabeth Banks v hlavní roli uchytí v kinech, uvidíme 23. května 2019.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 + 13 =