Trailer: Krvavá nevěsta a zvrácená hra na schovávanou

Film Krvavá nevěsta nabídne poněkud hodně zvrhlou verzi klasické dětské hry, kterou všichni známe a určitě ji spousta z nás někdy v mládí hrála.

Hlavní hrdinka Grace je štěstím bez sebe, protože si za muže bere vysněného pohledného a úspěšného Alexe Le Domase. Alex pochází z bohaté rodiny, která své jmění získala vymýšlením a prodejem deskových her. Navíc Grace získá další věc, kterou v životě dlouho postrádala. Rodinu. Osud z ní totiž učinil sirotka velice brzy. Aby byla přijatá úplně, musí si s rodinou ještě tu noc zahrát hru, kterou si vylosuje. Grace to přijde podivné, ale souhlasí. Los padne na hru na schovávanou. Pravidla jsou jednoduchá. Nevěsta se musí schovat tak, aby ji nikdo do svítání nenašel. Jenže Le Domasovi mají trochu jiná pravidla. Nevěsta zprvu netuší, že budoucí rodina a služebnictvo při hledání užívá smrtících zbraní. Hra na schovávanou se mění v lov na nevěstu, který nedopadne dobře. Je vcelku jisté, že rána se všichni svatebčané a další hosté nedožijí.

Jako námět k filmu to zní docela ujetě. Ale jako taková jednohubka to může fungovat docela dobře. Nepříliš zkušená režisérská dvojice Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett (oba spolu zrežírovali V/H/S a Zrození ďábla) nám naservíruje komediální thriller ve stylu hororového slasheru již 22. srpna 2019.

Ondřej Blahut

www.imdb.com, www.comingsoon.net

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven + 10 =