Trailer: Horor Psychopaths vám ukáže noc plnou šílených vražd

Trailer: Horor Psychopaths

Mladý a talentovaný režisér Mickey Keating si hororový žánr oblíbil- za své působení ve filmovém průmyslu dokázal diváky již vyděsit několika filmy.

Už se svým prvním 54 min. počinem Ultra Violence (2011) se pokusil o slasher a hlavní hrdinku hodil do domu, ve kterém se už vraždy udály před jejím příchodem. V jeho celovečerním režisérském debutu Ritual (2013) se divák stal obětí tajemného kultu, ve filmu Pod (2015) si Keating otestoval dovednosti při sestavování sci-fi hororu a v roce 2015 snímkem Darling vzdal poctu šedesátkovým hororům. Do svého posledního filmu Carnage Park (2016) zapojil prvky absurdnosti a situační komedie v jinak temném a akčním hororu.

Ve svém novém slasheru s příhodným názvem Psychopaths si pro diváky připravil vizuální atmosférický masakr. V jedné věznici totiž během úplňku popraví šíleného vraha, a právě tento akt probudí několik šílenců k životu.

Zvláštní skupinu vrahů tvoří Alice, která je přesvědčená o tom, že žije v 50. letech 20. století; Blondie, nádherná a svůdná žena s talentem zlákat zamilované muže do své sklepa; Škrtič se slabostí pro hezké dívky; a vrah na objednávku, kterého pošle nový klient do nočního baru.

Noc plná šílených vražd doslova zpečetí osud každého z nich, ale pokud tito vrahové mají něco společného, ​​tak jednoznačně talent na vraždění a chuť nepropásnout žádnou krvavou příležitost.

Režisérem a scenáristou v jednom je Mickey Keating. Ve filmu si zahráli Jeremy Gardner, Graham Skipper, Helen Rogers, Matt Mercer, Ashley Bell, Larry Fessenden, Sam Zimmerman, Angela Trimbur či James Landry Heber.

Film Psychopaths z produkce Glass Eye Pix, High Window Films a Sorrows Entertainment půjde do kin 2. ledna příštího roku, trailer si ale můžete prohlédnout již nyní!

 

KOUKNI SE  První trailer ke krimi Dům, který postavil Jack o sériovém vrahovi

Kubin

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 4 =