Trailer: Emma Watson okrádá celebrity v The Bling Ring

Ruku na srdce, komu by se nelíbily výhody světa show businessu. Konkrétně rozlehlé haciendy v Hollywoodu, rychlá auta nebo značkové oblečení. A jak si k nim nejsnáze dopomoct? Prostě si je vzít. Přesně takhle to totiž praktikovala skupinka hollywoodské mládeže. A Sofia Coppola o tom natočila film.

The Bling Ring popisuje aktivity zhruba sedmičlenné skupiny povedených teenagerů, kteří se přibližně od roku 2008 do roku 2009 opakovaně vloupávali do hollywoodských sídel celebrit. Módy znalí teenageři své loupeže pojali jako jednu velkou nákupní horečku. Kromě dostupných financí byly hlavním cílem módní kreace známých návrhářů, šperky, boty nebo třeba kosmetika. Celkový lup mládeže, která se nijak neomezovala přikázáním „nepokradeš“, byl vyčíslen zhruba na tři miliony amerických dolarů.

A mediální pozornost kolem celé kauzy brzo přesáhla hranice Kalifornie. Skupině se podařilo vloupat se do domu ku příkladu Orlandu Bloomovi a Mirandě Kerr, Lindsay Lohan nebo Megan Fox. K blonďaté dědičce hotelového impéria Paris Hilton se skupina podívala hned několikrát. Avšak nejzajímavějším a zároveň alarmujícím zjištěním je nástroj, jakým své loupeže skupina organizovala: internet. Právě skrz něj nejen mapovali terén, ale zároveň zjišťovali i přesnou polohu celebrit.

Sofia Coppola si kromě režírování napsala i scénář. Tažným jménem v titulcích je určitě Emma Watson, která tvoří základ hollywoodské bandy zlodějíčků. Objeví se v něm ale i Taissa Farmiga, sestra o něco slavnější Very Farmigy, nebo Leslie Mann. Nestandardní kratochvíle kalifornské mládeže byly z části natáčeny v reálných rezidencích zmíněných celebrit, stejně tak se dá očekávat, že se ve snímku pár „okradených“ objeví. Těžko říct, zda o to bude někdo stát, ale minimálně „rekordmanka“ mezi oloupenými Paris Hilton účast přislíbila.

KOUKNI SE  Erotický thriller Hluboká voda s Benem Affleckem a Anou de Armas byl stažen z uvedení v kinech

Zuzana Homanová

Předchozí článekTrailer: Pařba na třetí bez svatby i bez rozlučky
Následující článekKNIHA: Bays, Billett: Cesta – Vědomí – Nová měna

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

10 − four =