Stan Lee v nejnovějším traileru k filmu Deadpool 2

2. března k nám do kin zamířil snímek doplňující slavnou sérii X-Men. Film Logan je zároveň posledním filmem, ve kterém se objeví Hugh Jackman jako Wolverine a Patrick Stewart jako Profesor X. Oba herci byli ztělesněním svých postav po dlouhých sedmnáct let a ani jeden z nich během premiéry nedokázal zadržet slzy. Nejnovější suprhrdinský počin studia FOX se setkal s obrovským nadšením z řad diváků i kritiků a zatím se jedná o jeden z nejlépe hodnocených superhrdinských filmů vůbec.

Málokdo ale čekal, že po titulcích na nás čeká upoutávka k dalšímu superhrdinskému snímku studia FOX. Téměř čtyřminutová upoutávka k filmu Deadpool 2 obsahuje původní hudbu ze Supermana od Johna Williamse nebo Pravdivé romance od Hanse Zimmera. Dále se v něm dočkáme několika vtipů o rychlém převlékání superhrdinů do svých kostýmů, a také vtipného camea Stana Leeho. Několikrát také padne zmínka o Cabelovi, záporákovi celého pokračování Deadpoola.

Režie Deadpoola 2 se ujme David Leitch, spolurežisér a producent Johna Wicka. Scénář sepíší stejně jako minule Rhett Reese a Paul Wernick. V hlavní roli opět uvidíme Ryana Reynoldse, který se rozhodl toto pokračování také produkovat. Příští rok se tedy máme rozhodně na co těšit.

Tvůrci dále potvrdili, že se rozhodně chystají udělat i třetí pokračování Deadpoola, spolu s dalšími filmy o X-Menech. Zatím víme o X-Force, X-Men: The New Mutants a spekuluje se i o sólovce pro Dark Phoenix (Sophie Turner), kterou jste mohli zahlédnout v X-Men: Apocalypse. Deadpool by se měl postupem času více seznamovat s X-Meny a takzvanou X-Force. Pravděpodobně se tedy dočkáme i crossoveru.

KOUKNI SE  Tím tvrdší je pád: Stylový western láká na Idrise Elbu a opojnou akci

 

Pavel Melotík

Předchozí článekTrailer na nový film Kong: Ostrov lebek
Následující článek5 herců, kteří mají zajímavější život než jimi ztvárněné postavy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − three =