Trailer: Co přijde Po zániku Země?

Zpátky na Zemi. Zklamání? Pro diváka ne tak docela. Zvlášť pokud domácí planeta už není to, co bývala před tisíci lety, kdy na ní naposledy stanula lidská noha. Nyní žijí lidé na nové planetě Nova Prime, zatímco Země si žije svým vlastním životem a pro lidskou rasu není víc než další mimozemská civilizace. Dokud se nestAFTER-EARTH-Posterane letecká nehoda a dva lidé – otec a syn – nebudou nuceni na nehostinné Zemi přežít.

Snímek s vše vysvětlujícím názvem Po zániku Země zrežíroval M. Night Shyamalan, z jehož biografie by bylo dobré vypíchnout dva snímky: Šestý smysl jako největší triumf, Poslední vládce větru jako ultimátní propadák. Jenže právě druhý jmenovaný je jeho posledním výtvorem a tak vyvstává otázka, zda si původem indický režisér dokáže napravit svou reputaci. Základní premisa příběhu lehce kopíruje děj dalšího letošního sci-fi. I Nevědomí s Tomem Cruisem staví na „životě po životě“ modré planetky. Oba snímky jsou na tom vyrovnaně, i co se týká rozpočtu. Zatímco Po zániku Země vyjde zhruba na 130 milionů, Nevědomí režírované Kosinskim jich mělo k dispozici zhruba 120. A podle traileru právě Shymalanův konkurent Joseph Kosinski lépe čaruje s výsledným vizuálem. Netřeba složitě hádat, na čem Shymalanův příběh stojí: právě na vztahu otce a syna. A šikovném obsazení. Do hlavních rolí totiž obsadil skutečného otce a syna Willa a Jadena Smithovi, kteří společně „dojímali“ už ve Štěstí na dosah.

Zda to bude stačit a jestli nám trailer ty nejlepší lahůdky tají, se dozvíme 6. 6. 2013, kdy snímek dorazí do českých kin.

KOUKNI SE  The Winchesters: Lovci duchů mají svůj spin-off seriál
Zuzana Hofmanová
Předchozí článekRecenze: Mocný vládce Oz je jen nevinná pohádka
Další článekPage, Franco a Gosling míří za kameru

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 4 =