Trailer: Drsný pašerák Tom Cruise v thrilleru Barry Seal: Nebeský gauner

Do českých kin v srpnu dorazí nový krimi thriller podle skutečné události s Tomem Cruisem v hlavní roli. Snímek Barry Seal: Nebeský gauner natočí režisér Doug Liman (Agent bez minulosti, Go), který už s Cruisem spolupracoval díky sci-fi trháku Na hraně zítřka. Liman dokonce i přijal nabídku na režírování filmu Live Die Repeat and Repeat, který bude navazovat na události ve snímku Na hraně zítřka.

Nový krimi thriller je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se v 80. letech minulého století, kdy pilot Barry Seal pašoval drogy pro CIA i kolumbijský drogový kartel. Muž dvou tváří byl ale jednoho dne zastřelen. Proč k této rafinované vraždě došlo?

Pro Toma Cruise tento snímek znamená jediný originální film, který v budoucnu plánuje. Kromě tohoto thrilleru ho v budoucnu čekají jen pokračování jeho starých filmů jako například Top Gun, Mission Impossible či Na hraně zítřka. Letos ještě stihne natočit akční horor Mumie, ale i ten je pouze remakem na starší verzi tohoto příběhu.

Kromě Toma Cruise si ve filmu zahrají například Domhnall Gleeson (Revenant, Star Wars: Síla se probouzí), Sarah Wright (Vezmi si mě) nebo E. Roger Mitchell (Let, Ekvalizér)

Premiéra filmu Barry Seal: Nebeský gauner je stanovena na 24. 8. 2017

Pavel Melotík

Předchozí článekRecenze: Deník malého poseroutky – Všechna sláva . . .
Následující článekTrailer: Legendární Hercule Poirot vyšetří vraždu Johnnyho Deppa v Orient expresu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 + twenty =