Top 10 nezapomenutelných chvilek Sheldona & Amy z Teorie velkého třesku

O tom, že na světě pro každého existuje vhodný protějšek nás přesvědčuje seriálový pár Sheldon Cooper a Amy Farrah Fowlerová. Podívejte se na jejich deset nezapomenutelných okamžiků.

10. Sheldon se snaží Amy zničit Vánoce, epizoda Infiltrace sterilní místnosti (8×11)

Výsledek obrázku pro sheldon and amy christmas

Sheldon není fanouškem svátků a o Vánocích se má tendenci chovat jako Grinch. Když ho Amy přemluví na uspořádání Vánoční oslavy, rozhodne se pomstít poněkud netradičním způsobem – koupí jí perfektní dárek, aby se cítila strašně. Se svým plánem se svěří v obchoďáku Santovi a ten mu na to odvětí, že chození se Sheldonem je trest sám o sobě. Není překvapením, že se mu jeho plán nepodaří a s Amy si užijí krásné Vánoce s hezkými dárky.

9. Sheldon uvedl Amy jako svůj krizový kontakt, epizoda Nesporný důkaz náklonnosti (6×16)

Výsledek obrázku pro sheldon and amy 6x16

Amy ví, jak Sheldon nesnáší Valentýna, a proto mu navrhne, že ho slavit nebudou, a cokoliv jí koupil, může vrátit. Tím je dojat a rozhodne se dát Amy dárek citové hodnoty. Uvede ji jako člověka, kterého mají kontaktovat v případě nouze. Amy je tímto dárkem poctěna, dokud si neuvědomí, jaká je to otrava.

8. Společné bydlení, epizoda Experimentování se soužitím (10×04)

Výsledek obrázku pro sheldon and amy 10x04

Poté, co je Amyin byt vytopen, podstoupí spolu se Sheldonem experiment společného soužití. Amy si ze začátku není jistá, jestli to několik týdnů se Sheldonem vydrží, ale nakonec se jí to líbí. Proto se pomocí lží snaží jejich bydlení co nejvíce prodloužit.

KOUKNI SE  Nejlepší seriály roku 2020

7. Stavění bunkru, epizoda Realizace bunkru (8×20)

Jednoho večera Sheldon opět pokazí rande, tentokrát kvůli skupince vědců, kteří byli vybráni na návštěvu domu fyzika Richarda Feynmana, a on nebyl mezi nima. Když se rozpomínal na dětství, jak ho jeho bratr a sestra nepouštěli do jejich bunkru, rozhodla se Amy udělat mu radost a navrhla mu, aby si postavili svůj vlastní. Sheldon byl tak nadšený, že porušil dohodu spoluchodících a navrhl Amy, aby na rande zůstala déle. Amy využije situace a posune jejich vztah o krok dopředu, když navrhla první společné přespání.

6. Polibek ve vlaku, epizoda Manipulace lokomotivou (7×15)

Amy pro Sheldona zorganizuje Valentýna ve speciálním vlaku a jediné, co chce na oplátku, je kvalitně strávený čas se svým přítelem. Bohužel její společnost Sheldon vymění za cizího milovníka vlaků a nechápe, proč je na něj Amy naštvaná. Je otrávený z jejích potřeb romantiky, ale v momentě, kdy spojí své rty, si uvědomí, že tahle noc bude lepší s Amy po jeho boku.

5. Návrat k sobě, epizoda Kompenzace zhrzenosti (9×10)

Výsledek obrázku pro sheldon and amy 9x10

Po rozchodu si Sheldon připadá, jakoby pomalu klesal do šílenství. Nemůže si vybavit název písničky, kterou má neustále v hlavě. Zřetelná poznámka mu pomůže spojit si věci dohromady a uvědomí si, že musí jít za Amy. Vydá se za ní a přeruší její rande. Amy ani na okamžik neváhá a vezme ho zpátky.

KOUKNI SE  Harry Potter se vrací, vznikne seriál

4. Žádost o ruku, epizoda Rizika vztahů na dálku (10×24)

Související obrázek

Tato chvíle byla dlouho očekávaná a přesto nás to překvapilo. Ve chvíli, kdy si Ramona Nowitzki našla cestu zpět do Sheldonova života, Amy je od něho daleko, jelikož učí na Princetonské univerzitě. Penny Sheldona před Ramonou varuje, jelikož vidí, jak se na něj Ramona dívá. Sheldon ale její poznámky ignoruje a je zcela překvapen, když ho Ramona políbí. Hned poté se Sheldon vydá na záhadný výlet a náhle se objeví na kolenou před Amy.

3. Ples, epizoda Kompenzace maturitního plesu (8×08)

Související obrázek

Když se parta rozhodne uspořádat náhradní maturitní ples, Sheldon začne vyšilovat kvůli připomínkám týkajících se rituálů, které většinou následují po plese. Je tak vykolejený, že se plesu odmítá zúčastnit. Amy si s ním jde promluvit a řekne mu, že ho miluje, ale neočekává, že jí to Sheldon řekne také. Je velmi překvapená, když se tak stane.

2. Svatba, epizoda Asymetrie vázacího motýlka (11×24)

Související obrázek

Nikdo by si nepomyslel, že by tento den mohl přijít, ale před sňatkem s Amy Sheldona nedokázala zastavit ani věda. Dokonce ani stará špatná znamení jako vidět nevěstu ve svatebních šatech ještě před obřadem. Ve skutečnosti byla jeho reakce rozkošná.

1. Jejich poprvé, epizoda Očekávání premiérové noci (9×11)

Výsledek obrázku pro sheldon and amy 9x11

Vymýšlení narozeninových dárků není vždy snadné, ale Sheldon to vyřešil kreativně. Věděl, co by Amy potěšilo ze všeho nejvíce a rozhodl se učinit ji nejšťastnější oslavenkyní na světě. Kdo by čekal, že se mu to bude nakonec také líbit.

KOUKNI SE  Nejlepší seriály roku 2020

Aneta Pfeiferová

Zdroje:
http://theblondefact.blogspot.com/2015/12/the-big-bang-theory-9×11.html
https://www.pinterest.ca/pin/193303008983951283/
https://in.ign.com/the-big-bang-theory-the-prom-equivalency/70245/review/the-big-bang-theory-the-prom-equivalency-review
http://www.radiopop.cl/una-triste-noticia-se-confirma-que-la-proxima-temporada-de-the-big-bang-theory-seria-la-ultima/
https://heavy.com/entertainment/2014/12/big-bang-theory-christmas-episode-spoilers-the-clean-room-infiltration-sheldon-and-amy-kiss/
http://alexreviewstv.blogspot.com/2013/02/tbbt-6×16-tangible-affection-proof.html

Předchozí článekRecenze: Přiměřená sebeobrana – umění přežít
Následující článekZlaté Maliny představují nejhorší filmy roku 2018

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 − 6 =