Top 10 momentů Leonarda & Penny z Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku je jedním z nejpopulárnějších seriálů současnosti. Vysílání začalo roku 2007 a nyní má již 12. sérií. Mezi hlavní postavy patří vědec Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) a krásná rádoby herečka/servírka Penny (Kaley Cuoco). Každý však pochází z jiného světa, ale společně se rozhodli utvořit si jeden společný. Podívejte se na výběr deseti krásných okamžiků Lenny (Leonard + Penny).

10. Jejich první setkání, Pilotní epizoda (1×01)

Výsledek obrázku pro penny and leonard first met

Leonard a Sheldon šli zrovna domů, když zjistili, že mají novou sousedku. Jejich seznámení bylo poněkud legrační. Leonard ji pozval k nim na oběd a bylo zřejmé, že se mu líbí. Je také vidět, že jsou oba zcela odlišní. Penny je sice více praktická, ale věda ji fascinuje.

9. Dohoda spolubydlících, epizoda Reorganizace vztahu (10×13)

Související obrázek

Leonard a Penny si momentálně procházejí vztahovou krizí a jediný člověk, který jim může pomoci je Sheldon. Jdou za ním s prosbou, zdali by jim mohl sepsat dohodu spolubydlících, protože se během těch let Sheldonovy dohody několikrát osvědčily.

8. Leonard koupil Penny auto, epizoda Turbulence přátelství (7×17)

Výsledek obrázku pro penny and leonard 7x17

Sice si to častokrát nedokážou říci do očí, ale záleží jim na sobě, i když někdy nevědí, jak to dát najevo. Když Penny zpanikaří poté, co se její auto rozbije, Leonard nechtěně nasype sůl do rány tím, že ji znemožní před všemi přáteli. Netrvalo mu dlouho si uvědomit, že se choval jako blbec a překvapí ji autem, které jí koupil.

KOUKNI SE  Americké osmdesátky pokračují! Co se stane ve 4. sérii Goldbergových?

7. První romantický polibek, epizoda Mandarinkový efekt (1×17)

Je normální být nervózní před první schůzkou, ale co když na ni jdete s někým, kdo je úplně jiný než vy? Leonard a Penny jsou ze dvou odlišných světů, to ale neznamená, že se nemohou spojit v jeden společný. Na pomoc jim přichází Sheldon, který si opět zahraje na amora a poradí jim, jak se s nervozitou vypořádat.

6. Valentýn, epizoda Valentýnské extempore (9×15)

Související obrázek

Z večeře v nóbl restauraci se nakonec staly burgery v autě. Plány na Valentýna se náhle změnily, když vrchní naznačil, že je Penny stará. Rozhodli si proto s Leonardem dokázat, že jsou stále mladí a zábavní. Aby dokázali, že jejich nejlepší dny ještě zdaleka nejsou za nimi, převlékli se za dva amory a vtrhli do místnosti, kde se nacházel Sheldon s Amy, a rozhazovali kolem sebe konfety.

5. Penny řekla Leonardovi, že ho miluje, epizoda Záhada čísla 43 (6×08)

Leonard začal žárlit, když se dozvěděl, že má Penny mladého a atraktivního spolužáka. Ztrapní ji, když se ho snaží zastrašovat. Penny se rozzlobí a v návalu emocí jí vyklouzne, že je to on, koho miluje. Ani jeden z nich nenachází slov, a proto jdou radši každý někam jinam, protože by se s největší pravděpodobností oba rozbrečeli.

4. Žádost o ruku, epizoda Gorilí exces (7×23)

Leonardova první žádost o ruku byla špatně načasovaná, a když žádala Penny jeho, tak byla opilá. Tyto nevydařené pokusy učinily finální žádost o ruku více vzrušující.

KOUKNI SE  Městečko South Park terorizují e-koloběžky a medvědoprasočlověk. Hororové epizody již tuto neděli na televizních obrazovkách

3. Penny není romantik, epizoda Ozvěny romance (7×06)

Výsledek obrázku pro penny and leonard 7x06

Když Howard vytasí obrovské romantické gesto, Leonard podotkne, že Penny pro něj nikdy nic romantického neudělala. Proto se to pokusí napravit, ale její plán selže. Zdá se, že měl Leonard pravdu v tom, že neumí být romantická, ale pak Penny vytáhne krabici s věcmi, které souvisí s jejich společnými zážitky. To Leonarda dojme.

2. Ples, epizoda Kompenzace maturitního plesu (8×08)

Výsledek obrázku pro penny and leonard 8x08

Když Bernadett a Amy najdou Pennyiny plesové šaty, napadne je uskutečnit jejich vlastní ples. Leonard s Penny jsou prvními hosty a společně vzpomínají na své maturitní plesy. Leonard by si nikdy nepomyslel, že bude tančit s nejkrásnější dívkou plesu, ale za to čekání mu to stálo.

1. Svatba ve Vegas, Raketový nástup pomanželské krize (9×01)

Výsledek obrázku pro penny and leonard vegas

Tento okamžik byl dlouho očekávaný. Spontánní svatba ve Vegas skvěle charakterizuje jejich vztah. Jelikož byla organizovaná narychlo, tak nebyli přítomni žádní přátelé ani rodiče, ale zbytek jejich party se mohl dívat z domova na živý přenos. Jenže ti zrovna řešili jiné záležitosti, takže bylo dobře, když Penny s Leonardem uspořádali i druhou svatbu.

Aneta Pfeiferová

Zdroje:
https://tv.avclub.com/the-big-bang-theory-the-friendship-turbulence-1798179806
https://www.optimagazine.com/2017/01/21/the-big-bang-theory-10×13-anticipa-san-valentino-guai-in-paradiso-per-leonard-e-penny/534545
https://bigbangtheory.fandom.com/wiki/Pilot
https://capricho.abril.com.br/famosos/the-big-bang-theory-detalhes-do-casamento-de-penny-e-leonard/
https://cz.pinterest.com/pin/129619295501335231/
http://www.falandoserie.com.br/review-the-big-bang-theory-9×15-the-valentino-submergence/

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

thirteen − four =