Tom Hardy si zahraje ve filmu režiséra mlátiček Zátah 1 a 2

Režisér a scénárista Gareth Evans, proslulý hlavně sérií bojových akčních filmů Zátah 1 a Zátah 2, natočí pro Netflix sérii filmů, první z nich bude akční thriller s Tomem Hardym v hlavní roli.

Ve filmu s názvem Havoc si zahraje Tom Hardy detektiva, který zachraňuje syna politika ve městě prolezlém korupcí a obchodem s drogami. Hardy film i produkuje, zatímco Evans bude režírovat a napsal scénář.

Evans naposledy pro Netflix natočil horor Apostle, v kterém nemohl předvést skvělou choreografii zápasů, jako v Zátazích, ale zase ve filmu nechybí násilí, a to exploation rázu. Zátahy byly filmy, které vyčnívaly nejen přemírou násilí, ale skvělou akční podívanou – takovou choreografii zápasů jsem nikdy neviděl. Asi desetiminutová bitka v kuchyni v druhém dílu Zátahu je prostě skvěle natočená. Evans se nebojí šokovat, krev stříká, údy se odsekávají.

Na jaký film se spojením těchto umělců můžeme těšit? Předpokládejme, že nebudou chybět skvěle nasnímané akční scény, honičky v autech a možná se dočkáme i nějakého dlouhého zápasu Hardyho s padouchem. Snad Evans nezměkne a nebude chybět syrové násilí, které v čele s Hardym může skvěle fungovat. Slabým místem může být dramaturgie a samotný příběh, Netflix často nedokáže ohlídat závěrečnou produkci filmů. Ale spojení je to více než nadějné!

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × two =