To nejlepší ze Super Bowlu 2016!

Super Bowl je finální zápas severoamerické NFL (Nationall Footbal League) v Americkém fotbale. Převážně to je nejsledovanější přenos na celém světě. Přes sto miliónu lidí, hlavně Američanů, se každý rok upne na obrazovky a po celý den nedělá nic jiného. Znamená to, že je to nejlepší způsob, jak zveřejnit svůj produkt. Reklamy jsou po tento den těmi nejdražšími, nýbrž také nejsledovanější. Každoročně toho využijí filmová studia a tento rok tomu nebylo jinak. Pojďme se společně podívat, co nového nám letošní Super Bowl přinesl.

Gods of Egypt (Bohové Egypta)

Již v prvním traileru vypadal tento film po vizuální stránce jako překvapující bomba. Scénář a celkový děj je zatím jednou velkou záhadou a přítomnost Gerarda Butlera a Nikolaje Costera-Waldau tomu na přesvědčivosti nedodává. Mohlo by se jednat o jednu nepředvídatelnou bombu, či naopak o další nepovedený fantasy film. Jisté je, že nás film zavede do antického Řecka, do doby bohů, bájných stvoření a magických předmětů.

Hrají: Nikolaj Coster-Waldau, Gerard Butler, Abbey Lee, Brenton Thwaites, Rufus Sewell a Geoffrey Rush

Víc naleznete v tomto článku.

Alice Through the Looking Glass (Alenka v říši divů: Za zrcadlem)

V prvním díle z roku 2010 přišel Tim Burton se zcela originálním pohledem na tuto známou dětskou pohádku. Ve druhém díle se Burton spokojil s funkcí produkce a režisérské křeslo přenechal Jamesu Bobinovi. Film je v ostatních věcech prakticky stejný, stejné role, stejný scénář, stejné prostředí. Liší se pouze v ději, který je v tomto případě založen pouze a pouze na představách scénáristky Lindy Woolverton. Jak již bylo zmíněno, vrací se naši známí, v čele s Johny Deppem a jeho obvyklým. Také se jedná o poslední film Alana Rickmana, který nedávno podlehl rakovině.

KOUKNI SE  David Švehlík v novém filmu FENTASY plném drog

Hrají: Mia Wasikowska, Johny Depp, Alan Rickman, Sacha Baron Cohen, Rhys Ifans, Anne Hathaway, Helen Bonham Carter, Stephen Fry, Joby Jones, Timothy Spall a Michael Sheen

Více naleznete v tomto článku

Jungle Book (Kniha džunglí)

Slavná dětská pohádka Kniha džunglí byla již několikrát zfilmována, filmovým studiem Disney dokonce dvakrát. Letos v dubnu dostanou pokus třetí. Můžeme se těšit nejen na velkolepé grafické zpracování, ale i na známé hlasy a stále stejný příběh. Nevěnoval jsem filmu velkou pozornost, po zhlédnutí traileru jsem toho velice litoval. Disney má rozjetých mnoho projektů a pokud některý z nich vypadá nadějně, je to právě pohádka o ztraceném chlapci a jeho zvířecích přátelích.

Hrají: Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Christopher Walken, Lupita Nyong’o, Giancarlo Esposito, Ben Kingsley, Hannah Tointon, Ralph Ineson, Neel Sethi a Emjay Anthony

Jason Bourne

Matt Damon se letos po devítileté pauze opět vrací do role tajného agenta Jasona Bourne. Film má plánovanou premiéru na konec července, proto ještě nemáme dostatek materiálů, abychom mohli říct více. Můžeme alespoň doufat, že nám bude opět dopřáno úžasné akce, napětí a Matt Damon se jako vždy vrátí jako nezapomenutelný agent bez minulosti.

Hrají: Matt Damon, Julia Stiles

X-Men Apocalypse (X-Men: Apokalypsa)

Superhrdinská série X-Men má opravdu dlouhou historii. Vše co se stalo, bylo posledním filmem X-Men: Budoucí minulost popřeno a nastala nová časová linie. S tou přichází i nové nebezpečí. První mutant, který byl uctíván již starověkými Egypťany – Apocalypse, se navrátil a s ním i konec světa. Tým pod vedením Charlese Xaviera, známý jako X-Men, je jedinou překážkou před naprostou apokalypsou!

KOUKNI SE  Seriál Monstrum v první sezóně s kanibalem Dahmerem bude mít v druhé sézóně hned dva sériové vrahy

Hrají: Michael Fassbender, James McAvoy, Olivia Munn, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Sophie Turner, Rose Byrne, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Josh Helman a Lucas Till

Captain America: Civil War (Captain America: Občanská válka)

Captain America se již pomalu, ale jistě blíží do kin. Stále je to daleko před námi a diváci chtějí nakouknout ještě trošičku hlouběji  do hlavní pointy. První trailer byl vyzbrojen několika úžasnými scénami a i tento 45 vteřinový snímek nám ukázal ještě epičtější záběry. Také konečně zveřejnil oba tábory, takže snad chybí už jen Spider-Man (na preview se můžete těšit v čase budoucím).

Hrají: Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Paul Rudd, Paul Bettany, Jeremy Renner, Anthony Mackie, Chadwick Boseman, Frank Grillo, Tom Holland, Daniel Brůhl, Don Cheadle, Martin Freeman, Emily VanCamp a William Hurt

Deadpool

Deadpool si se svým úžasným marketingem nemohl tak důležitou akci nechat ujít. Již v minulosti nás několikrát mile překvapil a učinil tak znovu. Se svým úžasným vtipem a tématicky vybranými scénkami jistě oslovil další budoucí diváky. Na Deadpoola se můžete těšit 11.2.

Hrají: Ryan Reynolds, T.J. Miller, Morena Baccarin, Gina Carano, Ed Skrein, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand a  Karan Soni

Více v tomto článku a ještě více informací naleznete zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 + five =