Série The Sims slaví kulaté narozeniny a v rámci této události se vývojáři z Electronic Arts pochlubili několika zajímavými čísly. Některé údaje vás doslova zaskočí.

Nezdá se to, ale kultovní série The Sims je tady s námi již neuvěřitelných dvacet let. Zatím poslední díl série vyšel přitom již v roce 2014 a stále je hojně hraný. Můžou za to hlavně neustálé nové a nové balíčky s extra herním obsahem, které vývojáři lifrují jako na běžícím páse. V rámci oslav dvaceti let Simíků na herním trhu se Electronic Arts pochlubilo několika zajímavými čísly. Začneme nejprve těmi obvyklými údaji a nakonec přidáme i poněkud netradiční statistiky, které vás možná zaskočí.

Electronic Arts tvrdí, že The Sims 4 hrálo neuvěřitelných 20 milionů unikátních hráčů. Za celou existence série bylo vydáno více jak 75 rozšíření a datadisků. Podle mě jich bylo daleko více, protože jak už jsem psal výše, EA tyto balíčky s novým obsahem chrlilo jak na pase. Zajímavý je údaj o vytvořených simech. Údajně hráči vytvořili přes 1,6 miliardy simů. Ještě zajímavější je, že z tohoto počtu bylo sedm milionů upírů, milion mořských pan a něco okolo 200 tisíc vetřelců. Postavených domů je hodně přes půl miliardy. Co se týče svateb, ta se odehrála v The Sims 37 milionkrát. A nakonec tady máme jedno číslo, které vás zajímá asi nejvíce. Jak je na tom sex. Milostný akt byl údajně ve hře prováděn skoro jedna a půl miliardkrát. Neskutečné číslo, ale přece jenom jde o sex.

KOUKNI SE  Megahit Among Us si nyní pořídíte zcela zdarma

Tato čísla dokazují, jak moc mají hráči The Sims v oblibě. Zajímalo by mě, kdy se dozvíme něco konkrétního o novém dílu. Současný díl už začíná přece jenom zastarávat. Pro ty, kteří ho stále hrají, mám skvělou zprávu. Hráči obdrží mimo jiné narozeninovou vířivku do hry. Nakonec dodám, že The Sims 4 je nyní zdarma v PS Plus.

Martin Kudělka

Předchozí článekSexy nohy Heather Graham
Následující článekSpiral jako další pokračování hororu Saw se Samuelem L. Jacksonem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 2 =