Sony se s novým rokem rozhodlo, že bude ke svým předplatitelům služby PS Plus doopravdy štědré. Již právě probíhající lednová nabídka her je velmi štědrá. Ta následující na tom bude velmi podobně.

Lednová nabídka her zdarma obsahovala hned čtyři velké tituly. Praštěný Goat Simulator a hlavně Uncharted: The Nathan Drake Collection, což jsou vlastně první tři díly úspěšné série v remasterované podobě. V únoru bude Sony pokračovat ve své štědrosti a opět nabídne čtyři velké hry. Prvním dárkem bude Bioshock: The Collection. Tato kolekce obsahuje všechny tři díly, které ve své době patřily k tomu nejlepšímu, co jste si mohli zahrát. Bioshock, Bioshock 2 i Bioshock: Infinite. Myslím, že i dnes mají tyto hry stále co nabídnout. Stále se šušká o pokračování této kultovní série, takže pokud vás Bioshock z nějakého důvodu minul, stejně jako mě, budeme mít nyní šanci dohonit resty za cenu předplatného. Velice výhodná nabídka, nemyslíte? Tím však únorová nadílka v PS Plus nekončí.

Čtvrtá hra v nabídce potěší hlavně zástupce něžného pohlaví, jelikož Sony nabídne zdarma The Sims 4. Geniální hra, ve které si můžete vypiplat jednoho nebo celou rodinku simíků, sice není pro každého, ale za vyzkoušení určitě stojí. Pakliže ji přijdete na chuť, můžete ji rozšířit některým z široké nabídky rozšíření. Připomenu, že v únoru slaví série The Sims dvacáté výročí od uvedení na trh. Únorová nabídka bude opravdu stát za to, byť se nedočkáme Crashe, o kterém se šuškalo. Tak třeba v následujících měsících.

KOUKNI SE  Diablo 4 je ve službě Steam na týden zdarma

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four × 5 =