Soutěž: Ve službách zla-Cormoran Strike je zpět !

Cormoran Strike čelí pomstě v nejtemnějším případu své kariéry.

Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na křižovatce osobních i profesních životů.

Představte si, že jednoho dne obdržíte balíček s useknutou ženskou nohou… I neohroženou Robin Ellacottovou, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika, tento záhadný balík vyděsí k smrti. Jejího šéfa hned tak nic nerozhodí, ale ani on tuhle výstrahu nebere na lehkou váhu. V minulosti narazil na čtyři osoby, které přichází v úvahu jako viníci – a Strike moc dobře ví, že žádná z nich se neštítí ani nejhoršího násilí. Policie se zaměří na jednoho z podezřelých, jenže Strikovi je čím dál jasnější, že právě ten pachatelem není. Spolu s Robin se pustí do pátrání na vlastní pěst a ponoří se do temných a zvrácených světů zbylých tří podezřelých. Záhy však dojde k dalším hrůzným činům a Strikovi s Robin začne rychle docházet čas…Ve službách zla

ROBERT GALBRAITH je pseudonym J. K. Rowlingové, autorky řady knih o Harrym Potterovi a románu Prázdné místo. Ve službách zla je po Volání Kukačky (2014) a Hedvábníkovi (2015) třetím svazkem v sérii detektivních románů s charismatickým Cormoranem Strikem v hlavní roli. Romány Roberta Galbraitha s detektivem Cormoranem Strikem budou zfilmovány jako televizní seriál pro stanici BBC One ve společnosti Brontë Film and Television Ltd.

KOUKNI SE  Soutěž o knihu Kobaltové nebe

Všichni nadšenci případů Cormorana Strikea tuto knihu nedočkavě vyhlíželi. Ve službách zla  patří k nejočekávanějším novinkám letošního roku. Nyní máte příležitost si s námi o tři knihy zasoutěžit. Pokud vás neopustí Fortuna a bystrý úsudek stejně jako Cormorana Strikea, můžete se těšit na jeho nejnovější případ.

A nyní soutěžní otázky:

1) Jak se jmenují hlavní hrdinky humorného románu Babičky na útěku z produkce nakladatelství Albatros media?

2)Kdo recenzoval knihu Planina na kukatko.cz?

Soutěž probíhá do nedělní půlnoci  15.5.2016. Správné odpovědi na otázky můžete zasílat na e-mail knihy@kukatko.cz. Vybereme tři výherce. Nezapomeňte uvést svou adresu.

Kristina Doubravová

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + 16 =