Soutěž o knihu Smrtící sliby

Záhadný případ Evy Dallasové… nebezpečí číhá v minulosti.

Na počátku stojí krabice, adresovaná Evě. V ní najde zbraň, odznak, průkaz Amaryllis Coltraineové a vzkaz od vraha: MŮŽETE SI TY VĚCI NECHAT. MOŽNÁ CO NEVIDĚT POŠLU NĚKOMU JINÝMU VAŠE.

Coltraineová přišla do New Yorku z Atlanty, ale jako policistka sloužila už příliš dlouho, aby nevěděla, jak se v džungli velkoměsta ubránit. A přesto přišla o život. Někdo ji zabil její vlastní zbraní pár kroků od domova.

Pro Evu Dallasovou, poručíka Newyorské policie, to ale není jen další v řadě případů. Kromě toho, že zavražděná byla jednou z nich, policistkou, měla vážnou známost s Eviným kolegou a kamarádem patologem Morrisem. Plánovali spolu šťastnou budoucnost, ale tomu všemu učinil neznámý vrah konec.

Eva se se svou typickou tvrdohlavostí a vytrvalostí zakousne do případu. Pravda musí být odhalována po vrstvách, pěkně jedna po druhé. Vyptává se parťáků a informátorů zavražděné kolegyně, jejích sousedů, zkrátka každého, kdo by mohl do věci vnést jasno. Evin manžel, miliardář Roarke, jehož majetky se neomezují jen na naši planetu, se mezitím pustí do pátrání v Atlantě. Oba je čeká překvapení. Zdá se, že vražda má cosi společného s Amaryllisinou bolestnou, temnou minulostí.

Evu to samozřejmě nezastraší. Naopak! Musí ten případ vyřešit, ať to stojí, co stojí. Je to slib. Závazek.

Metafora

 

O pět výtisků knihy Smrtící sliby si s námi můžete nyní zasoutěžit. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

1) Jak se jmenuje hlavní hrdinka knihy Tý potvoře to nedaruju z nakladatelství Metafora

2) Kolik procent získala v hodnocení kniha Vivienne Westwoodová na webu kukatko.cz 

No a teď už stačí je zjistit správné odpovědi a napsat nám je na mail knihy@kukatko.cz. Soutěžíme do neděle 28.8.2016.  Nezapomeňte připojit svou adresu a do předmětu zprávy uvést heslo Smrtící sliby.

Léto ještě zdaleka nekončí, tak si ho pojďme zpříjemnit napínavou detektivkou.

Kristina Doubravová

 

 

Hodnocení

Předchozí článekNerve: Hra o život plná hazardu
Následující článekBlair Witch: příběh čarodějnice z Blair ožívá

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 − 1 =