Soutěž o novinku Dana Browna Počátek

Autor celosvětově úspěšného bestselleru Šifra mistra Leonarda v těchto dnech představil svůj nový román Počátek. Dan Brown si připravil pro své věrné čtenáře opět pořádnou dávku napětí a tajemných šifer. Svět je v ohrožení a pro jeho záchranu je potřeba najít a rozluštit heslo. 

Harvardský profesor symbologie Robert Langdon přijede do ultramoderního Guggenheimova muzea v Bilbau, aby se zde zúčastnil významného oznámení – odhalení objevu, který „navždy změní tvář vědy“. Pořadatelem společenského večera je čtyřicetiletý miliardář a futurista Edmond Kirsch, jenž se díky svým oslnivým supermoderním vynálezům a odvážným předpovědím stal celosvětově uznávanou osobností. Po zahájení společenské akce Langdona a několik set dalších hostů zcela uchvátí velmi originální prezentace; pečlivě naplánovaný večer se však najednou promění v chaos a hrozí, že Kirschův vzácný objev bude navždy ztracen.

Langdon je v bezprostředním ohrožení nucen z Bilbaa uprchnout; doprovází ho při tom Ambra Vidalová, elegantní ředitelka muzea, která Kirschovi pomáhala provokativní společenskou akci zinscenovat. Společně se vydají do Barcelony za nebezpečným úkolem: nalézt záhadné heslo, s jehož pomocí odhalí Kirschovo tajemství. V cestě jim však stojí zákeřný nepřítel, který se nezastaví doslova před ničím…

Vyhlašujeme soutěž o tři tyto knihy. Pro šanci na výhru stačí jediné, správně odpovědět na dvě soutěžní otázky a své odpovědi zaslat do 05.03.2018 na náš mail knihy@kukatko.cz. Tady jsou:

  1. Do které země zavede Roberta Langdona příběh knihy Počátek?
  2. Pod jakým názvem vyšla prvotně kniha Dana Browna Anatomie lži?
KOUKNI SE  Soutěž o knihu Loutkář

Nezapomeňte uvést svou adresu a do předmětu zprávy heslo Počátek. 06.03.2018 zveřejníme šťastné výherce, kteří se budou moci těšit na strhující román nejprodávanějšího autora současnosti.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová a nakladatelství Argo

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 2 =