Katy Perry a Orlando Bloom

Katy Perry and Orlando Bloom attend the AmFar Gala together 

Ona miluje maso a on je vegan, ona nesnáší sport, ale Orlando jej zbožňuje. „Pořád se mě snaží přesvědčit, abychom vyrazili na túru, dělali jógu nebo abych se stravovala jako vegan,“ sdělila Katy. „Je tu rovnováha. Myslím si, že když vás někdo přitahuje, je to někdo s odlišnými vlastnostmi. Takže se snažíte navzájem najít ten balanc. Já jsem zase hrozný žvanil,“ dodala. Americká zpěvačka a britský herec spolu randí (i s přestávkami) přes dva roky.

 

Ashton Kutcher a Mila Kunis

Mila Kunis et Ashton Kutcher à la Zoe Saldana Walk of Fame cérémonie à Hollywood, le 03 mai 2018.

Poprvé se spolu seznámili při natáčení sitcomu Zlatá sedmdesátá. To bylo Mile teprve 15 let. Právě kvůli tak mladému věku spolu randili pouze na obrazovce. Ashton se později oženil s Demi Moore a Mila začala chodit s Macaulayem Culkinem. To ještě nevěděli, že je osud opět svede k sobě. Sama Mila potvrdila, že jsou protiklady. „Je mnohem logičtější než já. Také je velmi optimistický a já jsem velmi pesimistická. On vidí na světě jenom to dobré, stejně tak jako v lidech. A já na to: To není pravda. Tady máš důvody proč všechno, co si myslíš je špatně… Ale myslím si, že mezi námi existuje rovnováha.“ Začali spolu chodit v roce 2012 a od července 2015 jsou manželé.

 

Dax Shepard a Kristen Bell

Výsledek obrázku pro Dax Shepard a Kristen Bell

Přes všechny své odlišnosti jsou spolu již obdivuhodných jedenáct let. Podle Bell jejich odlišné postoje jim ve skutečnosti pomohly vybudovat zdravý vztah. „Když se s vámi nikdo nehádá a místo toho zvolí cestu „tohle nechci dělat,“ tak to myslí vážně. To vás nutí přehodnotit vaše chování. Způsob, jakým se hádáme – a že je to často (skoro na ničem se neshodneme!) – je zdravý,“ vysvětluje herečka. Herec zase oceňuje upřímnou povahu své manželky.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

 

Joe Manganiello a Sofia Vergara

Výsledek obrázku pro Joe Manganiello a Sofia Vergara

Je tu minimálně jeden aspekt Manganiellova života, který jeho manželka jednoduše nesdílí, a to lásku k Pittsburgh Steelers (tým amerického fotbalu). „On je posedlý. Je jako nemocný člověk. Myslím si, že je to jedna z nejdůležitějších věcí v jeho životě. Není to jen fotbal, jsou to Steelers.“ „Vracím se domů, když začíná sezóna a on je celý oblečený v barvách týmu, přestože ten zápas sleduje sám. Naučila jsem se to tolerovat, ale ze začátku to bylo divné.“ Během let ale herečka učinila pokrok a přizpůsobila se životnímu stylu svého manžela – zveřejnila fotku sama sebe ve výbavě Steelers s #goodwife. Začali se scházet v červnu 2014 a po půl roce se zasnoubili. Po necelém roce zasnoubení se vzali.

 

José „PEPE“ Bastón a Eva Longoria

eva-longoria-jose-baston-baby

Tento rok se čtyřiceti tříleté americké herečce a padesátiletému mexickému podnikateli narodilo první dítě. Avšak i oni mají mezi sebou osobnostní rozdíly. „On je velmi privátní člověk, takže nesnáší, když o něm mluvím. Ale mě se chce křičet z nejvyššího vrcholu o všem, co se mezi námi děje,“ sdělila herečka časopisu PEOPLE. „Je stylový. Dokonce miluje módu mnohem více než já!“ Jejich vztah započal v roce 2013 a po necelých třech letech se vzali.

 

Aneta Pfeiferová

 

Fotografie:
1. https://www.telegraph.co.uk/films/0/orlando-bloom-speaks-katy-perry-split-timeline-relationship/
2. https://www.huffingtonpost.fr/2018/07/31/mila-kunis-revele-comment-elle-et-ashton-kutcher-sont-tombes-amoureux_a_23492877/
3. http://cupidspulse.com/37168/kristen-bell-dax-shepard-kids-out-of-wedlock/
4. https://www.etonline.com/sofia-vergara-and-joe-manganiello-share-a-romantic-moment-while-vacationing-in-colombia-106547
5. https://us.hola.com/en/celebrities/2017121910990/eva-longoria-pregnant-expecting-first-child/

Předchozí článekNetflix ukončil seriál Daredevil, čtvrtá série už nebude
Další článekNejtemnější filmy na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 3 =