Sexuální deviace: Koprofilie a Saliromanie

V prvním díle seriálu o sexuálních deviacích jsme si psali o velmi široké a pestré škále úchylek spojených s fetišismem. Tentokrát se seznámíte s úchylkami, které většina z nás považuje za odporné a nechutné, určitě ne jako vzrušující. Přesto se najdou tací, kteří si prostě nemohou pomoci…

Koprofilie

Koprofilie je sexuální úchylka pramenící z análně-erotického vývojového stádia dítěte. Koprofil má zálibou ve výkalech, sbírá fekálie svých milenek a používá je k onanii. Vzrušuje jej sledování vykonávání potřeby, čichání pachu výkalů apod. Koprofilové také mohou sbírat použité toaletní papíry, se kterými zachází jako s milostným dopisem.

Oblíbenou zábavou koprofilů jsou tzv. „kaviárové skupinové akce“. Na podlaze obvykle pokryté igelitem vykonávají páry svou potřebu, vzájemně se potírají výkaly, ve výkalech souloží. A ano, výkalům se říká kaviár. Existují dokonce uzavřené kluby milovníků těchto praktik.

V článku o géniech, kteří byli zároveň slušní uchyláci, jsme psali o slavném skladateli Mozartovi, který si liboval, když jeho sexuální partnerka při sexu prděla. To už je náběh na koprofilii, co říkáte?

Saliromanie

Saliromanie je sexuální úchylka, při které jedinec prožívá rozkoš znečišťováním partnera nebo jiných osob močí, výkaly a dalšími látkami (inkoust, bláto, špína). Saliromanie se také projevuje nošením špinavých a roztrhaných oděvů, nebo požkozováním cizích oděvů (natržení, rozřezání). Fetišem však není akt požkození oděvu, pouze jeho neatraktivní vzhled. Saliromaniak si také může tvořit sbírku věcí, které znečistil, nad kterou později masturbuje. Narozdíl od koprofila má tedy milovník saliromanie širší pole působnosti a jeho objekt nemusí vždy smrdět výkaly.

KOUKNI SE  Jak si užít sex ve sprše

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × three =