Saw: Legacy- vražedná hra neskončila

Po sedmileté pauze to čekal asi málokdo, ale skutečně je to tak. Kultovní hororová série Saw, kterou nastartoval film Saw: Hra o přežití z roku 2004 v režii Jamese Wana, se letos vrátí do českých kin. Do premiéry stanovené na 26. 10. 2017 je ještě daleko. Tudíž se o ději neví prakticky vůbec nic. Oznámeno bylo pouze herecké obsazení plné hereckých nováčků – Brittany Allen, Mandela Van Peebles, Hannah Emily Anderson, Michael Boisvert a další. Jedno jméno v seznamu přeci jen vyčnívá. A to jméno kanadské herečky Laury Vandervoort. Je vám to jméno povědomé? Mělo by být. Hrála v seriálech jako Smallville, V a Bitten. Zahrála si také v pár filmech (Do hlubiny 2, Méďa, Tohle je válka!) Jestli se vrátí Tobin Bell se svou postavou Johna Kramera/Jigsawa prostřednictvím nějakých dalších nahraných videokazet, není jisté.

Režii mají v rukou bratři Spierigové (Peter a Michael). Scénář k filmu napíše Pete Goldfinger a Josh Stolberg. Moc toho neprozrazuje ani první oficiální teaser trailer. Ale v záběru, kde je vidět další člověk/oběť v pasti, kolují zvěsti, že jde o chlapíka/doktora, který si v prvním filmu uřezal nohu, aby se dostal pryč. A znovu se objevil až na konci sedmičky, kdy nám tvůrci série ukázali, jakou měl celou dobu roli v příběhu. Pokud to tak vážně je, vyvolává tento fakt mnohem více otázek než odpovědí. Ale o tom někdy později, až se bude vědět více.

KOUKNI SE  Jodie Foster v hlavní roli čtvrté řady Temného případu

Jistě si říkáte, proč tak dlouhá pauza? Inu, tvůrci uvedli, že tak dlouhou odmlku zapříčinili scénáristé, kteří potřebovali čas na vytvoření smysluplného, kvalitního a navazujícího scénáře. Tak snad vám tento důvod bude stačit.

Ondřej Blahut

 

www.imdb.com

 

Předchozí článekNejlepší filmy s křesťanskou tematikou
Následující článekRyan Gosling hraje na piáno v zákulisí natáčení filmu La La Land

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

10 + 2 =