Recenze: Jak si sestavit obří model Iron Mana

Obdržel jsem od firmy DeAgostini poštou první část velkého modelu Iron Mana, a to hlavu Tonyho Starka, tak se s Vámi chci podělit o mé dojmy.

Kolekce od firmy DeAgostini je opravdu výjimečná. Nikde jsem neviděl tak obří a do detailu propracovaný model Iron Mana. Výhodou určitě je licence Disneyho a Marvelu na tuto kolekci.

Celá kolekce měří neuvěřitelných 60cm, ale zpět k zásilce hlavy. Zásilkou Vám přijde vždy část kolekce, v případě hlavy naleznete krabici s jednotlivými díly hlavy, kterou je třeba sestavit.

K dispozici máte všechny potřebné součástky – jednotlivé části helmy, led diody, baterii, šroubky a dokonce i magnetický šroubovák, kterým jdou šroubky díky magnetu jednoduše umístit do všech dírek.

V zásilce je také návod s obrázky, který vás sestavením provede krok za krokem. Výsledkem je velmi bytelná, těžká a hlavně funkční hlava s helmou Tonyho Starka. Přepnete-li otočný knoflík na boku helmy, hlava svítí!

Pokud chcete získat předplatné, které není pro jednotlivá čísla nijak drahé, doporučuji náš odkaz.

Objednáte-li si kolekci na internetu https://bit.ly/ironman-kukatko a do objednávky zadáte kód IRONMANPRO, čekají na vás úžasné dárky, které jsou připraveny pouze pro ty, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020 – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Kolekce Iron Mana od DeAgostini mě překvapila svou detailní propracovaností, bytelností a hlavně velikostí, když si představím, jak bude vypadat celý obří model Tonyho Starka!

KOUKNI SE  Hvězda seriálu Fauda Lior Raz bojuje proti Hamásu

Charlie Brown

Předchozí článekPs5 se blíží, zavzpomínejte na hry z prvního Playstationu
Další článekIRON MAN – limitovaná kolekce DeAgostini. Sestavte si oblek superhrdiny!

2 KOMENTÁŘE

  1. Těch časopisů je asi pět. Sledujte internet, měly už všechny vyjít. Napište vlastní zkušenost.

  2. Na kolik korun vyjde celá figurka a jak dlouho bude pri predplatnem trvat nez ji budu mit kompletni?
    igor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

thirteen − 11 =