Recenze: Jak si sestavit obří model Iron Mana

Obdržel jsem od firmy DeAgostini poštou první část velkého modelu Iron Mana, a to hlavu Tonyho Starka, tak se s Vámi chci podělit o mé dojmy.

Kolekce od firmy DeAgostini je opravdu výjimečná. Nikde jsem neviděl tak obří a do detailu propracovaný model Iron Mana. Výhodou určitě je licence Disneyho a Marvelu na tuto kolekci.

Celá kolekce měří neuvěřitelných 60cm, ale zpět k zásilce hlavy. Zásilkou Vám přijde vždy část kolekce, v případě hlavy naleznete krabici s jednotlivými díly hlavy, kterou je třeba sestavit.

K dispozici máte všechny potřebné součástky – jednotlivé části helmy, led diody, baterii, šroubky a dokonce i magnetický šroubovák, kterým jdou šroubky díky magnetu jednoduše umístit do všech dírek.

V zásilce je také návod s obrázky, který vás sestavením provede krok za krokem. Výsledkem je velmi bytelná, těžká a hlavně funkční hlava s helmou Tonyho Starka. Přepnete-li otočný knoflík na boku helmy, hlava svítí!

Pokud chcete získat předplatné, které není pro jednotlivá čísla nijak drahé, doporučuji náš odkaz.

Objednáte-li si kolekci na internetu https://bit.ly/ironman-kukatko a do objednávky zadáte kód IRONMANPRO, čekají na vás úžasné dárky, které jsou připraveny pouze pro ty, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020 – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Kolekce Iron Mana od DeAgostini mě překvapila svou detailní propracovaností, bytelností a hlavně velikostí, když si představím, jak bude vypadat celý obří model Tonyho Starka!

KOUKNI SE  První sexuální scéna z epizody Hry o trůny - Rod draka. Co nám naznačuje?

Charlie Brown

Předchozí článekPs5 se blíží, zavzpomínejte na hry z prvního Playstationu
Následující článekIRON MAN – limitovaná kolekce DeAgostini. Sestavte si oblek superhrdiny!

2 KOMENTÁŘE

  1. Těch časopisů je asi pět. Sledujte internet, měly už všechny vyjít. Napište vlastní zkušenost.

  2. Na kolik korun vyjde celá figurka a jak dlouho bude pri predplatnem trvat nez ji budu mit kompletni?
    igor

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − 14 =