První ukázka k finální deváté epizodě Star Wars!

Jako by nestačilo odpočítávání dní do premiéry nabušeného finále, které se blíží se snímkem Avengers: Endgame. Disney, které odkoupilo studio LucasFilm a tím celé Star Wars univerzum, nám připravilo další šok. A to v podobě prvního dlouhého teaser traileru k deváté a zároveň poslední epizodě ze světa Star Wars a rodu Skywalkerů. Opět lze říct, že ani tentokrát ukázka nezklamala a vyvolala obrovskou vlnu nadšení po celém internetu. A tahle vlna jen tak neustane, protože s prvními záběry z finální epizody se vyrojilo hned několik otazníků. Ty samozřejmě povedou ke kvantu nejrůznějších spekulací a teorií.

Každá sága musí jednou skončit a v případě Star Wars bude letošní prosinec konečnou pro současnou dějovou linku. Právě proto tvůrci povolávají do zbraně takřka všechny postavy z předchozích dvou epizod. Vrací se samozřejmě Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong´o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (generál Hux), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Joonas Suotamo (Chewbacca), Billie Lourd (poručík Connix), Greg Grunberg (Snap Wexley) a další. V dosud neuveřejněných záběrech se ještě naposledy vrátí Carrie Fisher coby Leia Organa. Jako duch Jedi nejspíš se vrátí také Mark Hamill jako Luke Skywalker. K současné partě se přidá také pár nových postav jako Zorii (Keri Russell) a Jannah (Naomi Ackie). Dále Richard E. Grant, Dominic Monaghan, Matt Smith jejichž postavy dosud nenesou jména. Z úplně původní trilogie se vrací Billy Dee Williams v roli Landa Calrissiana.

KOUKNI SE  David Švehlík v novém filmu FENTASY plném drog

Nejen některé záběry, ale také oficiální odhalení úplného názvu deváté epizody vyvolávají mnohé otázky, a ještě vzrušenější diskuze. Nejvíc šokující z celého traileru je ďábelský smích na samém konci. Hned se rozvířily teorie, že jde o Palpatinův/Darth Sidiousův smích. Ve světě Star Wars (filmy, knihy, komiksy a další) přežili postavy prakticky „nemožné“. Tak proč ne Sithský lord z epizod I-III. Fakt je, že jméno herce Iana McDiarmida (senátor Palpatine/Darth Sidious) figuruje v hereckém obsazení na stránce www.imdb.com. Na jiné webové stránce zase najdete herce Andyho Serkise, který namluvil a pomocí „motion capturingu“ přivedl na svět Snokea z předchozích dvou filmů. Takže těžko říct.

Na více informací si budeme muset počkat. K režii se po sedmé epizodě Síla se probouzí vrací J. J. Abrams a spolu s Chrisem Terriem napsal také scénář k filmu. Scénáristickou ruku k dílu přidal Colin Trevorrow (prvotní zamýšlený režisér devítky) a Derek Connolly. Hudbu k filmu opětně složil John Williams. Premiéra filmu je stanovená na 19. 12. 2019.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

11 − nine =