První trailer na snímek Terminátor: Temný osud je na světě

Nový Terminátor na to jde podobně jako nový Halloween. Tvůrci se také rozhodli ignorovat některé díly. V případě Terminátoří série půjde o vypuštění trojky, Salvation a Genisys. Nový snímek s názvem Terminátor: Temný osud bude navazovat na druhého Terminátora, kdy hrdinové odvrátili Den zúčtování. Ani po prvním traileru není úplně jasné, o čem bude nové dobrodružství Sarah Connor. První ukázka totiž vyvolává daleko více otázek než odpovědí. Pokud jde o pokračování dvojky, tak kde je John Connor? Touhle dobou by už měl být dospělý. Anebo, co tam dělá Schwarzenegger? Vždyť se na konci dvojky nechal dobrovolně roztavit v lávové lázni.

Ať tak či onak, v prvním traileru jsme se seznámili s novým Terminátorem, novou ochránkyni mladé dívky a prostředím. Zřejmě se vydáme do Mexických krajin, kde se bude odehrávat boj o osud lidstva. Roli nového Terminátora sehraje Gabriel Luna (Ghost Rider ze seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.). Postavu záhadné Grace, která vypadá jako kombinace člověka a stroje (mimochodem něco takového přinesl už Terminátor: Salvation a Sam Worthington v roli napůl stroje, napůl člověka) ztvárňuje Mackenzie Davis (The F Word, Marťan, Blade Runner 2049). V dalších rolích se objevuje Brett Azar (Terminátor: Genisys, Želvy Ninja 2, Centrální inteligence), Natalia Reyes (Stěhovaví ptáci), Diego Boneta (Pelé: Zrození legendy, Before I Fall, Monster Party), Alicia Borrachero (Láska za časů cholery, Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Samozřejmě nechybí Linda Hamilton coby Sarah Connor a Arnold Schwarzenegger jako vysloužilý Terminátor.

KOUKNI SE  Kevin Spacey se objeví v prvním filmu od obvinění ze sexuálních obtěžování

Režie se ujal Tim Miller, autor prvního Deadpoola. Scénář napsal Josh Friedman, David S. Goyer a Justin Rhodes a Billy Ray. Bohatý štáb doplňuje ještě produkcí James Cameron a hudební doprovodem Junkie XL (Divergence, Šílený Max: Zběsilá cesta, Deadpool, Tomb Raider, Alita: Bojový anděl). Ať už jste na nového Terminátora zvědaví nebo vás nechává chladným, můžete si být jistí, že 31. října 2019 vtrhne do kin.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekTrailer na Westworld III
Následující článekRecenze: Grindelwaldovy zločiny

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 3 =