Pobřežní hlídka míří do kin: v červených trenkách bude pobíhat Dwayne Johnson

baywatch-5Studiu Paramount už se asi nedostává nových nápadů a scénářů, jinak si jde jen těžko vysvětlit, proč chtějí z podřadného devadesátkového seriálu udělat celovečerní film. Vždyť dneska v době neomezeného internetu pobíhající slečny s bujným poprsím v upnutých plavkách už moc velký tahák nejsou a o ničem jiném Pobřežní hlídka nebyla.

Každopádně studio Paramount filmovou hlídku i přes to považuje za výhodný marketingový tah a do režisérských křesel obsadilo dvojici Jeremyho Galericka a Petera Tolana. Galerick s Tolanem, kteří se mimo jiné podíleli na scénáři k filmu Millerovi na tripu, byli autoři původního scénáře pro filmovou hlídku, byl ale prý moc komediální a vzdálený původnímu seriálu, nový scénář má napsat Justin Malen.

Hlavní roli přijal Dwayne Johnson (Pot a krev), který je podle svého twitterového účtu rolí nadšený a slibuje divákům zábavnou a sexy jízdu.  Z původní party se v menších rolích objeví David Hasselhoff a Pamela Anderson, z kterých právě Pobřežní hlídka udělala známé hvězdy. Samotný seriál běžel na televizních obrazovkách v letech 1989 až 2001. Kdy se ale do kin dostane film, a kteří další herci v něm budou hrát, ještě zveřejněno není.

 

Jitka Kubátová

whatculture

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 + seven =