Nejlepší novinky na DVD a Blu-Ray v červenci

Přinášíme vám přehled nejlepších novinek, které v červenci vycházejí na DVD a Blu-Ray v distribuční síti MagicBox

3Akta Pentagon: Skrytá válka

Snímek s názvem Akta Pentagon: Skrytá válka (The Post), který se věnuje zveřejnění tajných dokumentů známých jako Pentagon Papers, které obsahovaly tajné informace o válce ve Vietnamu. Tyto dokumenty zveřejnil magazín The Washington´s Post v čele s editorem Benem Bradleem, kterého si zahraje Tom Hanks, a žurnalistkou Katharine Graham, kterou ztvární Meryl Streep. 

Pentagon po zveřejnění dokumentů začal bojovat proti redakci Washington Postu a bránil se tím, že na zveřejnění tak tajných dokumentů neměli novináři právo. Akta Pentagon: Skrytá válka bude hlavně politické drama plné tajností, lží, uniklých informací a bude se zabývat otázkou práv svobodného tisku.
 
Drama vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.
 

2Nikdys nebyl

Nikdys nebyl je temný thriller Lynne Ramsay. Joaquin Phoenix hraje nájemného ranaře se spoustou jizev a dětským srdcem. Za svou roli získal loni v Cannes hereckou cenu a režisérka byla oceněna za nejlepší scénář.

Thriller Nikdys nebyl vychází v síti MagicBox na DVD.

1Ready Player One: Hra začíná

Snímek Ready Player One (trailer zde) režíruje legendární Steven Spielberg. Na scénáři se podle knihy Ernesta Clina podílí spisovatelé Eric Eason a Zak Penn. Příběh sci-fi filmu Ready Player One se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy se teenager Wade přihlásí do programu OASIS, který umožňuje lidem únik z temné reality tím, že mohou žít svůj ideální život v alternativní herní realitě. Když umře miliardář, který program stvořil, nabídne své rozsáhlé bohatství tomu, kdo vyhraje hon na poklad. Wade se spolu s ostatními hráči přihlásí do této šílené hry, ale brzo zjistí, že je obklopen mocnými korporacemi a bezcitnými mocnáři z celého světa, kteří udělají cokoliv proto, aby poklad získali. A to nejen v alternativním herním světě, ale i v tom skutečném.

KOUKNI SE  Nejděsivější závěrečné scény v hororových filmech

Akční sci-fi Ready Player One vychází v síti MagicBox na DVD, Blu-Ray, a také jako steelbook na 2 Blu-Ray discích (3D + 2D)

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.lidovky.cz/recenze-nikdys-nebyl-kladivem-se-da-bojovat-proti-prohnilosti-sveta-1gs-/kultura.aspx?c=A180228_102621_ln_kultura_jto

http://www.magicbox.cz/prebaly

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − 13 =