Trailer na akční sci-fi od Spielberga Ready Player One je tady

Snímek Ready Player One režíruje legendární Steven Spielberg. Na scénáři se podle knihy Ernesta Clina budou podílet spisovatelé Eric Eason a Zak Penn. Eric Eason je ve filmové branži poměrně nováček, ale zato Zak Penn má na svědomí několik úspěšných superhrdinských filmů jako X-Men: Poslední vzdor nebo Neuvěřitelný Hulk. V hlavních rolích se nám představí Tye Sheridan a Olivia Cook. Hudbu k filmu složil Alan Silvestri (Forrest Gump, trilogie Návrat do budoucnosti, Avengers).

Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy se teenager Wade přihlásí do programu OASIS, který umožňuje lidem únik z temné reality tím, že mohou žít svůj ideální život v alternativní herní realitě. Když umře miliardář, který program stvořil, nabídne své rozsáhlé bohatství tomu, kdo vyhraje hon na poklad. Wade se spolu s ostatními hráči přihlásí do této šílené hry, ale brzo zjistí, že je obklopen mocnými korporacemi a bezcitnými mocnáři z celého světa, kteří udělají cokoliv proto, aby poklad získali. A to nejen v alternativním herním světě, ale i v tom skutečném.

K tomuto traileru jsme pro vás vytvořili české titulky. Pokud se nezačnou zobrazovat automaticky, zapnete je kliknutím na tlačítko “cc”. Náš oficiální YouTube kanál s trailery a zajímavostmi ze světa filmu můžete navštívit zde.

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

8 − 2 =