Neznámé hollywoodské milostné trojúhelníky slavných

O těchto milostných pletkách celebrit jste pravděpodobně neslyšeli. Představují se vám neznámé hollywoodské milostné trojúhelníky slavných herců a hudebníků.

1Hilary Duff, Aaron Carter, Lindsay Lohan

Určitě si vzpomínáte na éru královen a králů obrazovek v prostých ale celkově úspěšných romantických komediích pro teenagery a starší mládežníky na přelomu nového tisíciletí. Duff a Lohan patřily k nejzvučnějším jménům tehdejší generace. I přesto, že Duff začínala jako malá hvězda a pravidelná účastnice rádiových vysílání a Lohan se rychle začala sápat po hollywoodském filmovém žebříčku. Věci mezi oběma mladými dívkami šly rychle do kytek, pokud šlo o hudebníka Aarona Cartera – bratr Nicka Cartera, člena skupiny Backstreet Boys. Dost rychle se tato trojice ocitla v nebezpečném trojúhelníku, který nikdy nedopadá dobře.

Carter se pokusil rozjet svou hereckou kariéru právě se zpěvačkou a herečkou Hilary Duff v seriálu od Disneyho Lizzie McGuire. Carter s Duff randil téměř dva roky, než se rozhodl mladou herečku a zpěvačku doslova vyměnit za obdobně mladou ale slavnější Lindsay Lohan. V té době bylo Carterovi pouhých 13 let. Důvodem k dočasnému rozchodu byla údajně nuda. Prý chtěl zkusit něco jiného. Trochu kruté od Cartera. Ale bylo mu 13 let, takže to se dá ještě omluvit. A proč dočasný rozchod? Protože časem to Aaron Carter a Hilary Duff dali zase dohromady. Ani druhý pokus nevyšel a pár se nakonec definitivně rozpadl. Aaron později opakovaně projevoval náklonnost k Hilary prostřednictvím tweetů. Dnes úspěšná zpěvačka tyto internetové poklony na svou osobu odmítala a dodala, že mezi ní a Lindsay je to po dlouhé době naprosto v pohodě.

2Miley Cyrus, Nick Jonas, Selena Gomez

Zdá se, že mladé herecké a hudební hvězdy, které působily v Disneyho okolí, to se vztahy neměly jednoduché. Ve stejnou dobu, kdy Aaron Carter randil s Hilary a poté s Lindsay, měla podobně propletené vztahy trojice Cyrus, Jonas, Gomez. Nebýt dlouholeté kamarádky a spolujezdkyně po hudebních turné zpěvačky Demi Lovato, nikdy by se zřejmě na výstřelky Nicka Jonase, člena skupiny Jonas Brothers, nepřišlo. Během jejich společného dovádění na Carpool Karaoke se měl Jonas přiznat, že chvíli je s Miley, pak se Selenou, a tak to střídá stále dokola.

Nechtěné odhalení pravdy o Nickovi Jonasovi ze strany zpěvačky potvrdilo dlouhodobou šeptandu. Už nějakou dobou se potichu mluvilo, že Jonas tak nějak pendluje mezi oběma mladými pěveckými hvězdami. Později to potvrdil známý režisér Brett Ratner, který pro Miley Cyrus režíroval hudební videoklip s názvem 7 Things. Ta se Ratnerovi svěřila, že text k hudebnímu klipu je o Jonasovi. Zpěvačka Selena poté sama vyvrátila zvěsti, že by tohle Jonasovo přelétavé chování mělo negativní vliv na jejich přátelství. K tomu jednoduše dodala: „Měly jsme zkrátka obě rády stejného kluka, když nám bylo 16 let.“

3Angelina Jolie, Billy Bob Thornton, Laura Dern

O dnes již legendárním milostném trojúhelníku Angelině Jolie, Bradu Pittovi a jeho exmanželce Jennifer Aniston ví každý. Co ale už nikdo neví je fakt, že Jolie byla předtím v centru jiného milostného trojúhelníku, který se následně rozpadl. Angelina se dala dohromady se svým druhým budoucím manželem, hercem Billym Bobem Thorntonem. V tutéž dobu randil Thornton s jinou známou herečkou jménem Laura Dern. Laura byla překvapená, když zjistila, že se její milovaný oženil tajně a za jejími zády.

Herečka to popsala následovně. „Odešla jsem z domu, pracovat na dalším filmu. A když jsem byla pryč, můj přítel se se oženil a už jsem od něj nikdy nic neslyšela.“ Samotný Thornton připustil, že tisk, který sledoval jejich románek, měl v základech pravdu. A to se často nestává, protože tisk a nejrůznější bulvární plátky mají tendenci skutečnost přibarvovat. Jolie a Thornton se rozvedli v roce 2003. Důvodem byl údajně hercův nezájem mít další děti navzdory jejich společnému prohlášení, že adoptují svého prvního syna Maddoxe z Kambodže. Tak vlastní děti nechce, ale adopce mu nevadí? Tady si někdo silně protiřečí.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

4Robert Pattinson, Kristen Stewart, Caitlin Cronenberg

Robert Pattinson a Kristen Stewart v hororově laděné romantické fantasy sérii prožívali svou nesmrtelnou lásku. Jejich zákulisní vztah měl daleko lidštější a realističtější rovinu. Že to ústřední dvojice Twilight ságy dala dohromady i ve skutečnosti nebylo žádné tajemství. Daleko méně se mluví o Pattinsonových úletech těsně po skončení filmové série, která svým způsobem držela vztah pohromadě. Mezitím si Kristen střihla roli Sněhurky v novém pojetí tradičním pohádky s názvem Sněhurka a lovec. Tisk hned vynášel do éteru, že režisér filmu Rupert Sanders a herečka Kristen Stewart spolu něco mají. A to jen proto, že byli vždy vyfocení spolu nebo stáli vedle sebe uprostřed skupinky lidí. Pattinsonova tvorba se držela méně mainstreamového proudu.

Pattinson byl opakovaně spojovaný s dcerou šéfredaktora magazínu Cosmopolitan Davida Cronenberga. Poprvé při společném natáčení filmu v kanadském Torontu v roce 2011. V době, kdy stále ještě chodil s Kristen. Veškeré zvěsti o spojení mezi Robertem a Caitlin byly okamžitě zamítnuty. Jenže o tři roky později tato teorie byla znovuoživená. Pomohly tomu fotografie, které zobrazovaly Pattinsona a Cronenberg v bližším obětí s několika polibky. Důvěryhodnost teorie podpořila druhá profesionální spolupráce mezi hercem a Caitliným otcem při produkci filmu Mapy ke hvězdám. Navíc ústřední dvojice se nějakou dobu před druhým incidentem po několikaletém vztahu definitivně rozešla. Takže něco na tom bude.

5Beyonce, Jay Z, Lyndall Locke

Do jednoho takového milostného trojúhelníku se zapletla také celosvětově známá zpěvačka Beyonce, a dva neméně známí černošští zpěváci Jay Z a Lyndall Locke. Právě Lyndall je mnohem více známý jako expřítel zpěvačky Beyonce než jako umělec. Locke a Beyonce spolu začali chodit v pubertě, a i když vztah netrval dlouho, Lyndall nikdy extrémně nelitoval ztráty své možná životní lásky. Údajně byl Locke více zapojený do nově vzniklého manželství mezi Beyonce Knowles a Shawnem „Jay Z“ Carterem. Možná více než novomanželský pár původně plánoval. Je těžké si představit, jak to asi mohlo vypadat.

V biografii, kterou sepsal J. Randy Taraborrelli, specializující se na celebrity, odhalil pár skutečností o této trojici. Například tu, že když se Carter začal seznamovat s Beyonce na počátku roku 2001, zpěvačka se stále ještě úplně nepřenesla přes předchozí vztah s Lyndallem Lockem. Dokonce Lockeho matka přispěla do příběhu větou, že období začátku vztahu mezi Beyonce a Jay Z a konce romantického vzplanutí mezi ní a Lockem je plné takzvané šedé zóny. Nikdo neví, co se právě mezi těmito třemi lidmi dělo a všichni zúčastnění si to nechávají pro sebe. Takže se to nejspíš nikdy nedozvíme. Locke dodal, že v momentě, kdy se na scéně objevil Carter, tak věděl, že bude velice rychle odsunutý na druhou kolej.

6Tom Cruise, Katie Holmes, Jamie Foxx

Dosud převládal muž mezi dvěma ženami. Takže se nyní můžeme zaměřit na opačné složení. Jedna žena mezi dvěma muži. V tomto případě jde o herečku Katie Holmes, která udržovala svůj romantický vztah s hercem Jamiem Foxxem po několik let v tajnosti. Spekuluje se, že ututlání tohoto vztahu má něco společného s tím, za koho se kdysi herečka provdala. Řeč je o úspěšném hollywoodské herci Tomu Cruiseovi. Pravděpodobně proto, že Cruise již tehdy patřil do sekty scientologů, kteří se musí řídit několika ne úplně normálními pravidly. Foxx a Cruise si zahráli po boku v akčním filmu Collateral z roku 2004. Okamžitě se z obou herců staly hvězdy v akčním žánru a dlouholetí přátelé. Jejich přátelství neukončilo ani hereččino rozhodnutí ukončit poměr s Tomem Cruisem, rozvést se a odstěhovat. K tomu došlo v roce 2012 po šestiletém manželství.

Holmes a Foxx byli označovaní bulvárem jako nově vznikající pár ještě předtím, než se herečka rozvedla s Cruisem. Oba aktéři těchto drbů popírali, že by jejich vztah byl více než přátelství. Jenže v roce 2016 Jamieho kamarád potvrdil, že se spolu skutečně vídají velice často a vypadají spolu velmi šťastní. Později herečka komentáře ohledně svého vztahu s Foxxem odvolala, čímž jen přihrála do karet pravdě, o které se už nějakou tu neděli psalo. A to, že Foxx a Holmes tvoří nyní pár, který své soukromí drží pod extrémně neprůhlednou pokličkou. Ale něco tam skutečně je.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

7Selena Gomez, Justin Bieber, Kendall Jenner

Příběh o rozchodu hvězdné dvojice Justina Biebera a Seleny Gomez měl na svém povrchu spoustu vrásek. Jedna z nich byla ale mnohem méně prozkoumaná než ostatní. Ta vráska nese jméno modelky a televizní hvězdy Kendall Jenner. Bieber a Jenner byli údajně nachytaní v hodně těsném objetí v Paříži – městě lásky. To by nebylo nic zvláštního, kdyby v té samé době nežil se svou přítelkyní a zpěvačkou Selenou Gomez.

Bieber později prohlásil, že jeho rozpad s mladou zpěvačkou v roce 2014 nezapříčinila jiná dívka. Důvod k rozchodu spojoval s jejich příliš mladým věkem a přílišným vzájemným zakoukáním se jeden do druhého. „Já jsem cítil to, co ona, a ona cítila to, co já. Kdyby se něco stalo, bojovali bychom s tím, protože jsme byli natolik sehraný tým,“ řekl Bieber časopisu Complex. Kdyby to tak skutečně bylo, tak nevidím důvod, proč se nakonec rozešli. Spousta lidí má podezření, že se rozešli, protože Justin vyrukoval na Selenu s tím, že se vídá s Kendall Jenner. A Selena nejspíš nevěřila, že se Justin s Kendall pouze vídal.

8Michelle Trachtenberg, Ashlee Simpson, Pete Wentz

Herečka Michelle Trachtenberg a Pete Wentz spolu randili krátce předtím, než se Wentz oženil s poprockovou zpěvačkou a skladatelkou Ashlee Simpson. Jenže o rok později Simpson vynesla na světlo světa pravdu, že spolu začali randit už v době, kdy Wentz ještě chodil s Trachtenberg. A co víc. Ashlee to vmetla Michelle přímo do tváře. Těžko říct, jestli šlo o pomstu nebo o pocit, že v tomhle dívčím souboji o Wentze zvítězila. Zprávy na stanici MTV uvedly, že k tomuto drsnému přiznání tváří v tvář došlo na jedné párty v červnu roku 2009. Na akci Simpson přímo křičela na Michelle slova „Doufám, že víš, že celou dobu, co jste spolu chodili, my dva jsme spolu šu****!“ Vypadá to, že se někdo rozhodl jít ve šlépějích své stejně bezohledné starší sestry a zpěvačky Jessicy Simpson.

9Adam Levine, Jessica Simpson, Nick Lachey

V další milostné trojici tudíž nemůže figurovat nikdo jiný než právě již zmíněná Jessica Simpson. Nick Lachey a Jessica Simpson tvořili doslova zlatý pár popové muziky a televizních reality show. Jejich vztah trval do té doby, než Jessica dostala chuť na mnohem úspěšnějšího hudebníka. Magazín Us Weekly uveřejnil, že Simpson randila s frontmanem skupiny Maroon 5, Adamem Levinem. Vše prý začalo v roce 2004, kdy se poprvé setkali při akci na notoricky známém zámku Marmont. To by nebylo nic proti ničemu, pokud by v té době nebyla ještě vdaná za Nicka Lacheyho. Než se v roce 2006 s Lacheym nakonec rozvedla, byla Simpson podezíraná, že si něco začala ještě s Bamem Margerem a Danem Cookem. Jeden zpěvačce evidentně nestačí a ještě chlapy střídá jako ponožky. Ta by zasloužila velkou lekci.

10Olivia Munn, Justin Timberlake, Jessica Biel

Všichni nějak zapomínají, že zpěvák a herec Justin Timberlake je mužem mnoha tváří. Je mužem moderní doby a přezdívku „Trouser Snake“ nedostal jen proto, že se jeho jméno a přezdívka rýmují. Us Weekly otiskl v září 2010 zprávu, kde se psalo o Timberlakeově nevěře. Justin poté přísahal herečce Olivii Munn, že to, k čemu došlo s jinou herečkou Jessicou Biel byla pouze chvilková slabost, která už se nebude opakovat. Munn populárnímu zpěvákovi uvěřila, že šlo pouze o třídenní slabou chvilku. Problém je, že Timberlake byl v té samé době stále s herečkou Jessicou Biel a Olivii pouze lhal, aby měl od ní na chvíli klid. Když si o měsíc později článek v novinách přečetli všichni tři aktéři milostného trojúhelníku nezávisle na sobě, došlo na dočasné ukončení vztahu mezi Timberlakem a Biel. V říjnu 2012 se nakonec k sobě vrátili a tentokrát to stvrdili svatbou.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

11Cameron Diaz, Alex Rodriguez, Kate Hudson

Herečka Kate Hudson a Alex Rodriguez v roce 2010 přerušili svůj krátkodobý vztah, protože podle Kate se Alex plně nepřenesl přes svůj vztah s bývalou přítelkyní a populární zpěvačkou Madonou. Netrvalo dlouho a Alex Rodriguez si našel další blondýnku, kterou by si přidal do své sbírky. Herečka a modelka Cameron Diaz začala s Rodriguezem chodit velice brzy poté, co se Alex rozešel s Kate Hudson. Došlo také na další údajné kombinace. Například se šeptalo, že Hudson byla často ale krátce viděná ve společnosti zpěváka Justina Timberlakea, expřítele herečky Cameron Diaz.

Konflikt této rozšířené trojice netrval dlouho. Kate se nejprve rozešla s Justinem a poté dala také Cameron bývalému profesionálnímu baseballistovi kopačky. V roce 2012 byly spatřené spolu na udílení Oscarů. Od té doby začaly navštěvovat různé společenské a kulturní akce společně a mezi oběma ženami vzniklo přátelství. V roce 2013 Diaz dokonce pronesla, že Hudson patří k jedné z jejích nejlepších přítelkyň.

12Joe Jonas, Taylor Swift, Camilla Belle

Milostné trojúhelníky v Hollywoodu vznikaly také napříč kulturními obory. Takovým příkladem je zpěvák Joe Jonas, zpěvačka Taylor Swift a herečka Camilla Belle. Tenhle trojúhelník nezůstal příliš dlouho tajný, protože Swift je známá tím, že se nebojí podělit se světem o všechny své výhry a prohry, těžkosti i úspěchy. Taylor Swift otevřeně oznámila důvod ukončení svého vztahu s členem skupiny Jonas Brothers, Joem Jonasem. Svůj románek ukončili v roce 2009, hned poté co si Joe našel novou přítelkyni, herečku Camillu Belle. Swift dodala, že se prakticky rozešli právě kvůli herečce. „Byli spolu hned poté, co jsme se rozešli,“ řekla zpěvačka.

Swift později napsala píseň „Better than Revenge“ právě o herečce. Trvalo několik let než přišla tvrdá odveta. Nenechte se mýlit. Pouze slovní. Belle se naskytla příležitost dát zpěvačce okusit její vlastní medicínu. Jeden z jejich tweetů nesl následující text. „Není třeba pomsty. Jen se posaď a vyčkej. Ti, kteří vám chtějí ublížit, nakonec nejvíce pošpiní jen sami sebe.“ Zprávu si zpěvačka přečetla v době, kdy byla na kordy s dvojicí Kim Kardashian a Kaynem Westem ohledně původu jednoho hudebního videoklipu. A o tom, kdo je skutečně prvním autorem.

13Liam Hemsworth, Miley Cyrus, January Jones

Ještě před young adults sérií Hunger Games se herec Liam Hemsworth, bratr představitele Thora, rozešel se svou snoubenkou zpěvačkou Miley Cyrus. Údajně měl chvíli po rozchodu se Cyrus zálusk na herečku s ledovým jménem January Jones. Jones odmítala tyto drby s tím, že rozhodně není důvodem rozchodu mezi Hemsworthem a Cyrus. Přesto byli oba spatření, jak společně odchází z Oscarové afterpárty. Liam údajně posílal January nějakou dobu lechtivější smsky, které začaly právě po akci, která následovala po udílení Oscarů. Při těchto faktech nejeden člověk pozvedne podezřívavě obočí.

Není to poprvé, co se herečka January Jones ocitla mezi dvěma mlýny. Atraktivní herečka byla navíc obviněná ze sdílení postele právě s režisérem filmu X-Men: První třída Matthewem Vaughnem. Bývalá manželka šéfkuchaře Bobbyho Flaye Stephanie March prohlásila, že Flay a Jones měli spolu poměr ještě během jejich manželství. Herečka navíc dosud neodtajnila identitu otce svého jediného syna Xandera Danea Jonese. Herečka očividně také dost často střídá partnery. A jak to nakonec dopadlo mezi Liamem a Miley? Počátkem roku 2016 znovu obnovili svůj vztah.

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.nickiswift.com, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − twelve =