Nejznámější filmové páry, které se do sebe zamilovaly během natáčení

Herci i herečky jsou často ve svých rolích nuceni mezi sebou předstírat romantický vztah, v těch pikantnějších případech i sexuální akt. Pojďme si představit ty nejznámější páry, které se do sebe zamilovaly v průběhu natáčení.

6Ben Affleck a Jennifer Lopez

Gigli (2003)

Podle zápletky se Ricki (Jennifer Lopez), ostrá gangsterka, která nenávidí muže, zblázní do bezvýznamného zlodějíčka jménem Larry Gigli (Ben Affleck). Tato láska to měla o to jednodušší, že byla opravdová. Mezi herci to již během natáčení jiskřilo. Vztah jim ale nevydržel dlouho a v roce 2004 Ben Affleck veřejně oznámil zrušení zasnoubení.

5Vincent Cassel a Monica Bellucci

Byt (2011)

Zasnoubený francouzský malíř (Vincent Cassel) zapomene na veškeré svatební plány, když jednoho dne spatří svou ex Lisu v telefonní budce. Tu pronásleduje až do jejího apartmánu, kde se ukryje. Záhy je ale přistižen Alicí (Monica Bellucci), dívkou, která se až podezřele podobá Lise. Během tohoto snímku vznikl jeden z nejkrásnějších vztahů ve světě filmu.  Monika Bellucci je považována za jednu z nejkrásnějších hereček. Vincent přitom není žádný krasavec, charakterizuje ho spíše velké charisma, díky kterému nosí nálepku sukničkáře. Jejich manželství vydrželo 14 let a vzešly z něj dvě děti. Jsou stále dobrými kamarády.

4Brad Pitt a Angelina Jolie 

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Rozhodně nejslavnější filmový pár „Brangelina“ se stvořil během natáčení Pan a Paní Smithovi, kde hrají manžele. Oba dva jsou tajní agenti a když se každý o tom druhém dozví, co jsou vlastně zač, jdou si po krku. V době natáčení byl Brad v rozvodovém procesu s Jennifer Aniston, to mu ale už nebránilo flirtovat s Angelinou, se kterou se nedlouho po snímku začal ukazovat na veřejnosti. Z tohoto manželství se vyklubalo šest dětí, tři vlastní a tři adoptované. V září minulého roku ale Angelina požádala o rozvod a žádala děti do své péče, což byl pro veřejnost obrovský šok. Údajně byl na vině Brad, který to poslední dobou nezvládá s pitím. Nejnovější informace ale slibují návrat, protože Brad jako správný filmový hrdina se své rodiny nechce vzdát a svou závislost alespoň na chvíli překonal.

3Johnny Depp a Amber Heard

Rumový deník (2010)

Johnny zde hraje novináře v Karibiku, kde píše pro jeden z místních plátků, který ale nemá zrovna nejlepší reputaci. Nedaří se mu, a tak si za svého nejlepšího přítele vybere láhev rumu. Amber Heard měla to štěstí, že dostala příležitost točit s největším hezounem Hollywoodu Johnny Deppem. Nebyla to ale ona, která se musela nějak výrazněji snažit. Johnny se prý do Amber zamiloval prakticky okamžitě. V roce 2013 oznámil pár zásnuby a o rok později se vzali. Pár však neustál manželskou krizi a minulý rok požádala Amber o rozvod. Podle spekulací byl tento vztah velice divoký, Johnny se opíjel a měl herečku dokonce i bít. Ta na druhou stranu neskrývala svou bisexualitu a úžívala si s ženami.

 

2Channing Tatum a Jenna Dewan

Step Up (2006)

Tento film je oblíbený hlavně u mladých dívek, které mají rády happyendy a hlavně Channinga Tatuma. Romance, která tu vzplane během tance mezi dvěma postavami, se jim přenesla i do osobního života. Začali spolu během natáčení randit a krátce po skončení filmu i chodit. V roce 2009 se vzali a o čtyři roky později se jim v Londýně narodila dcera. Jenna tímto sňatkem zřejmě získala, co chtěla, od té doby se objevuje často v televizi, různých talkshow a její sláva opravdu stoupá. Oba se na veřejnosti ale prezentují jako šťastný, spokojený pár. Věřme tedy, že za tím bylo něco víc, než jen chtíč se zviditelnit.

1Tom Cruise a Nicole Kidman

Days of thunder (1990)

Pamatujete si na začátky filmové kariéry Nicole Kidman, kterou zdobily červené kudrliny? Tom Cruise ano. Při natáčení filmu Bouřlivé dny se oba dva do sebe vzájemně zamilovali a dlouho platili za nejhezčí pár Hollywoodu. Adoptovali spolu dvě děti a byly spolu ženatí 10 let. Právě na 10. výročí jejich svatby se Tom s Nicole rozešel, ta byla ve třetím měsíci těhotenství. Nicole poté o dítě přišla. Dlouho se ještě snažila Toma přemluvit, aby zkusili manželské poradny, a zachránili tak jejich vztah. Tom byl ale rozhodnutý. Vymstilo se mu to v jeho dalším vztahu, kdy pár dní před jeho 50. narozeninami požádala o rozvod jeho další žena Katie Holmes.

 

Vojtěch Blažek

 

 

Předchozí článekSexy nohy Mira Sorvino
Další článekSexy nohy Gina Carano

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × five =