Nejzajímavější trailery z Comic-Conu

V tomto článku vám představím ty nejzajímavější trailery, které byly k vidění na letošním Comic-Conu. Bez dalších protahovaček, jdeme na to.

Luke Cage

Mezitím, co DC své seriálové univerzum rozjelo na plné obrátky, Marvel se na to právě chystá. Prvního superhrdinu, kterého pošle do boje, bude Luke Cage. Jeho schopnostmi je super síla a odolnost, které získá během sabotovaného experimentu. Jako outsider a neprávem obviněný muž uteče z vězení, aby se stal hrdinou na částečný úvazek.

Iron Fist

Druhým sólovým superhrdinou Marvelu bude Iron Fist. Ještě o něco méně známý superhrdina obdařený neuvěřitelnými schopnostmi bojových umění a neznámou mystickou silou. Díky tomu dostane přezdívku Iron Fist.

The Defenders

Ani dále nás nebudou šetřit. Defenders bude třetím seriálem ze stáje Marvelu. Tentokrát nepůjde o sólo akci jednoho hrdiny, ale o týmovku. Půjde o skupinu čtyř hrdinů – Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. V základě totéž, co má DC v podobě Legends of Tomorrow.

Wonder Woman

Svůj první trailer na Comic-Conu zveřejnili také tvůrci Wonder Woman. Už jsme měli možnost vidět pár technicko-testovacích záběrů. Nyní nás čekal plnohodnotný trailer, který není vůbec krátký. Ukazuje toho opravdu hodně. Nebudu nijak popisovat děj. Zhlédnutí traileru vám bude bohatě stačit na sto procent.

Liga spravedlivých/Justice League

Po nepříliš vydařeném filmu Batman vs. Superman nás ke konci roku 2017 bude čekat ještě větší porce superhrdinů. Chystá se totiž Justice League/Liga spravedlivých. Prozatím uvidíme pohromadě Wonder Woman, Aquamana, Flashe, Supermana, Batmana, Cyborga a další. Přes velkou vzdálenost premiéry, film už má svůj trailer. Poněkud rekrutující trailer. Ostatně, podívejte se sami.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

LEGO Batman Movie

Původně mělo jít o pokračování LEGO příběhu. Místo toho ale uvidíme samostatný příběh Batmana ze světa populárních kostiček. Už podle traileru je poznat, že nepůjde o žádnou těžce seriózní podívanou. Spíše o animovanou komediální akcičku.

Doctor Strange

Ukázku na film Doctor Strange jsme již mohli vidět. Byl však velice skoupý na odhalování mnoha konkrétních věcí. Působil více tajemně. Ovšem trailer číslo 2, který promítli na letošním Comic-Conu, je pravým opakem. Nešetří neskutečně „počátkovskými“ záběry, ve kterých jde ještě dál. V každém případě se podívejte sami.

Arrow

Arrow se pomalu stává veteránem na poli seriálů podle komiksů. Letos na obrazovkách odstartuje jeho 5. série. Všichni fanoušci jistě doufají, že se opět bude na co dívat. Jediná věc, kterou potvrdila hlavní postava seriálu Stephen Amell, je, že ústřední zápornou organizací bude ruská Bratva. Samozřejmě v čele s nějakým tím padouchem. Na ostatní už budete muset přijít sami z níže přiloženého traileru.

Flash

Také jeho mladší brácha se těší velké oblibě. Než vypustí svou třetí sérii do světa, připravil pro nás větší ochutnávku toho, co nás čeká. V podobě prvního traileru. Diváci, kteří viděli poslední díl druhé série, moc dobře tuší, že v té následující bude spousta věcí úplně jinak.

Fantastická zvířata a kde je najít/Fantastic Beasts and Where to Find Them

Na konci tohoto roku se opět vrátíme do potterovského světa plného kouzelných hůlek, bájných a podivných tvorů a možná navštívíme i Bradavice. V prosinci má premiéru film Fantastická zvířata a kde je najít. Warneři už nyní potvrdili, že půjde o ucelenou trilogii. No, uvidíme, jak se to celé vyvine.

KOUKNI SE  Nejlepší hororové anime všech dob

Kong: Ostrov lebek/Kong: Skull Island

Příští rok by měl do českých kin dorazit nový film. Jak už název napovídá, půjde o kultovní opici – King Konga. Půjde o akční dobrodružný příběh zasazený do naprostých počátků obrovské opice. Našlapané není pouze herecké obsazení, ale také trailer, který je k vidění. Z něj totiž působí King Kong mnohem větší, než kdy dříve.

Král Artuš: Legenda o meči/King Arthur: Legend of the Sword

Film Král Artuš z roku 2004 nebyl vyloženě špatný, ale něco tomu zkrátka chybělo. Tak je v post-produkci jakýsi reboot Krále Artuše s podtitulem Legenda o meči. Snímek bude verzí klasického příběhu Krále Artuše. Zdali půjde o úspěch, zjistíme až v první polovině příštího roku, kdy přichází film do českých kin.

Blair Witch

Kdo by to řekl, že? Z nenápadného traileru k hororovému snímku The Woods ve styl FF se vyklubal film s nám již dobře známým názvem Blair Witch. Tomu říkám obrat o 180 stupňů. Dalo by se říct, že půjde o přímé navazování na původní Záhadu Blair Witch. Blane zorganizuje záchrannou výpravu své sestry. Té, která hrála v původním filmu. Jenom doufám, že to nedopadne stejně nemožně jako druhé Grave Encounters.

Hra o trůny/Game of Thrones

Na předposlední sedmou sérii nejpopulárnějšího seriálu všech dob si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Tvůrci pro nás připravili velice pohledný produkční trailer pro sedmou sérii. Stojí za to, ho vidět.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s křesťanskou tematikou

Snowden

O čem nebo spíš o kom bude film Snowden, už všichni pravděpodobně vědí. Tvůrci film se rozhodli na Comic-Conu zveřejnit trailer číslo 2.

Živí mrtví/The Walking Dead

Hororová seriálová podívaná Živí mrtví brzy vstoupí do své 7. série. Co jiného by mohlo zprostředkovat dění a navnadit diváky na další sérii než právě trailer. V těchto dnech pokračuje druhá série neméně známého spin-offu Živí mrtví: Počátek konce/Fear The Walking Dead.

Ash vs. Evil Dead

Druhou řadou začne také ulítlejší a méně vážnější hororový seriál Ash vs. Evil Dead. Jde o dlouho očekávané pokračování desetidílné série, která vychází z filmu Lesní duch.

Sherlock – seriál, 4. série

Jako pomyslným posledním seriálem je Sherlock a jeho premiérová čtvrtá řada. Sherlock a jeho parťák doktor Watson opět začnou netradičními metodami a způsoby vyšetřovat zločiny v současném Londýně. Co se bude dít, naznačuje jeden a půl minuty dlouhý teaser trailer.

 

 

Ondřej Blahut

 

www.collider.com, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 + 15 =