Nejlepší RPG hry všech dob

6Fallout 4

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

Navzdory smrti a ničení, které změnily svět v postapokalyptickou pustinu, je vše v tomto herním světě neskutečně živé. Včetně příběhu syna, kterého postrádáte. Může to znít drsně, ale ani nemusíte zjistit, co se s ním stalo. Se stovkami úkolů, které máte k dispozici, existuje mnoho způsobů, jak si v pustině udělat jméno, a ani úkoly nemusíte dokončit. Můžete prozkoumávat obrovský otevřený svět bez ohledu na dosaženou úroveň, cestovat po mapě a nechat se unášet příběhy o tom, jaké to bylo před zničením. Ať už chcete přežít jakýmkoliv způsobem, Fallout 4 vám poskytne nástroje, jak toho docílit- i když jsou už trochu zrezivělé. Nejlepší dostupné modifikace pro Fallout 4 najdete zde.

5Bloodborne

K dispozici na: PS4

Dobrý bože, Yarnum je krásný. Dokonce i mrtvá a zohavená zvířata v tomto světě mají v sobě trochu okouzlujícího smutku- máte pocit, že za jejich životy stály příběhy, které by chtěly vyprávět, kdyby mohly mluvit. Bloodborne je prodchnutý úžasnou atmosférou, takže nejdřív nebudete schopni uvažovat o tom, že byste se někdy dokázali vypořádat s tvory, které na vás ze stínu vyskočí. Je úžasné sledovat vaši postavu, jak roste od úplného začátečníka v obávaného a zručného lovce. A to díky tomu, jak se naučíte používat zbraně. Bloodborne je temnější než Dark Souls, občané dělají všechno proto, aby vám jich nebylo líto, když na ně útočí monstra- ale nedovolte, aby vám to zabránilo v boji.

KOUKNI SE  Nejočekávanější RPG roku 2018

4Legend of Zelda: Breath of the Wild (Legenda o Zelde)

K dispozici na: Nintendo Switch

Hrdinka Link je tabula rasa. Prázdné plátno, které můžete proměnit v plížící se Sheikah, zcela obrněného rytíře, nebo v dívku, která běhá po světě ve svém spodním prádle a hází na Moblins kuřata. osobnost Linky je tak tvárná, že ve hře můžete dělat cokoliv a stále vnímáte, že jste to vy. Přes apokalypsu, která se blíží, a lidi, kteří mají vlastní starosti, vy si půjdete stále za svým. Budete pozorovat nádherné scenérie v dálce, navigaci k tajemnému bludišti na okraji mapy, vše ve vašem okolá je tak zajímavé, že vás to prakticky prosí, abyste to prozkoumávali a ztotožnili jste se s tím, že jste se probudili po desítkách let a už nemůžete klidně spát. Trailer k úchvatnému světu Zeldy najdete zde.

3Horizont: Zero Dawn

K dispozici na: PS4

Horizon: Zero Dawn je jedna z nejlepších RPG her proto, že máte na začátku spoustu otázek a svět této hry vám je postupně všechny zodpoví. Hlavní hrdinka Aloy je úžasná v tom pravém smyslu slova. Její podstatu pochopíte, jen když přijmete její vývoj a změníte svůj přístup k boji. Wary Aloy může upřednostňovat stealth akci před výbuchy, ale jestli chcete probodávat roboty kopím, hra vám to umožní. Aloy je vyhnankyní a to z ní činí skvělou hrdinku. Musí se vypořádat nejen s roboty a stroji, ale musí se vyrovnat s nenávistí a rigidností domorodých obyvatel. Recenzi na Horizon Zero Dawn si můžete přečíst zde.

KOUKNI SE  Chlastačka s farářem nebo smilstvo - tak vypadají questy v Kingdom Come

2Elder Scrolls 5: Skyrim

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Buďte kým chcete být. Dělejte vše, co chcete. Buďte kýmkoliv chcete být. Elder Scrolls 5: Skyrim je plný originálních nápadů, díky nimž můžete žít ve svém vlastním světě. Můžete se věnovat alchymii a snažit se ulovit Daedrovo srdce, vydat se za dobrodružstvím na vrchol dobrodružství si cestu na vrchol Companions, nebo se jen tak procházet Skyrimem, pěstovat brambory a sklízet pšenici. Ano, visí nad vámi hrozba přítomnosti draka, který ničí nedalekou vesnici a jeho stín je stále přítomen. Navzdory přicházející apokalypse jsou ale cíle hry ve Skyrimu vaše vlastní cíle. Nemusíte přijímat úkoly. Skyrim vás provede úchvatným otevřeným světem s určitým vybavením, bude vám ležet u nohou, a potom je už jen na vás, jakým zrozencem draka chce být. Survival mode ke Skyrimu zde.

1The Witcher 3 (Zaklínač 3- Divoký hon)

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

Není snadné stát se hrdinou. Geralt je Zaklínač, někdo, koho se zároveň obává a zároveň jej potřebují všichni- nepřátelští vesničané i pletichařící aristokrati. Většina lidí vás odsuzuje a je jen na vás, jak se k nim postavíte vy sami. Buďte krutý, drsný Geralt, který nemá čas na své hovno nebo se s nimi pokusí léčit, jak byste se chtěli léčit, a doufali, že se změní. Nebo je prostě ignorujte. Vzhledem k tomu, že jeho výsada je zaplacena a loví monstra terorizující zemi, můžete jen sprintovat kolem World Witcher 3, který zabíjí cokoliv, co vám stojí, a přesto se drží na Geraltově definující kvalitě. Je to Witcher. Zabíjí věci. Kolik ho budete mít, je na vás.

KOUKNI SE  4 TOP hry, které si můžete zahrát zdarma

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 + nine =