Nejlepší RPG hry všech dob

6Fallout 4

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

Navzdory smrti a ničení, které změnily svět v postapokalyptickou pustinu, je vše v tomto herním světě neskutečně živé. Včetně příběhu syna, kterého postrádáte. Může to znít drsně, ale ani nemusíte zjistit, co se s ním stalo. Se stovkami úkolů, které máte k dispozici, existuje mnoho způsobů, jak si v pustině udělat jméno, a ani úkoly nemusíte dokončit. Můžete prozkoumávat obrovský otevřený svět bez ohledu na dosaženou úroveň, cestovat po mapě a nechat se unášet příběhy o tom, jaké to bylo před zničením. Ať už chcete přežít jakýmkoliv způsobem, Fallout 4 vám poskytne nástroje, jak toho docílit- i když jsou už trochu zrezivělé. Nejlepší dostupné modifikace pro Fallout 4 najdete zde.

5Bloodborne

K dispozici na: PS4

Dobrý bože, Yarnum je krásný. Dokonce i mrtvá a zohavená zvířata v tomto světě mají v sobě trochu okouzlujícího smutku- máte pocit, že za jejich životy stály příběhy, které by chtěly vyprávět, kdyby mohly mluvit. Bloodborne je prodchnutý úžasnou atmosférou, takže nejdřív nebudete schopni uvažovat o tom, že byste se někdy dokázali vypořádat s tvory, které na vás ze stínu vyskočí. Je úžasné sledovat vaši postavu, jak roste od úplného začátečníka v obávaného a zručného lovce. A to díky tomu, jak se naučíte používat zbraně. Bloodborne je temnější než Dark Souls, občané dělají všechno proto, aby vám jich nebylo líto, když na ně útočí monstra- ale nedovolte, aby vám to zabránilo v boji.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023

4Legend of Zelda: Breath of the Wild (Legenda o Zelde)

K dispozici na: Nintendo Switch

Hrdinka Link je tabula rasa. Prázdné plátno, které můžete proměnit v plížící se Sheikah, zcela obrněného rytíře, nebo v dívku, která běhá po světě ve svém spodním prádle a hází na Moblins kuřata. osobnost Linky je tak tvárná, že ve hře můžete dělat cokoliv a stále vnímáte, že jste to vy. Přes apokalypsu, která se blíží, a lidi, kteří mají vlastní starosti, vy si půjdete stále za svým. Budete pozorovat nádherné scenérie v dálce, navigaci k tajemnému bludišti na okraji mapy, vše ve vašem okolá je tak zajímavé, že vás to prakticky prosí, abyste to prozkoumávali a ztotožnili jste se s tím, že jste se probudili po desítkách let a už nemůžete klidně spát. Trailer k úchvatnému světu Zeldy najdete zde.

3Horizont: Zero Dawn

K dispozici na: PS4

Horizon: Zero Dawn je jedna z nejlepších RPG her proto, že máte na začátku spoustu otázek a svět této hry vám je postupně všechny zodpoví. Hlavní hrdinka Aloy je úžasná v tom pravém smyslu slova. Její podstatu pochopíte, jen když přijmete její vývoj a změníte svůj přístup k boji. Wary Aloy může upřednostňovat stealth akci před výbuchy, ale jestli chcete probodávat roboty kopím, hra vám to umožní. Aloy je vyhnankyní a to z ní činí skvělou hrdinku. Musí se vypořádat nejen s roboty a stroji, ale musí se vyrovnat s nenávistí a rigidností domorodých obyvatel. Recenzi na Horizon Zero Dawn si můžete přečíst zde.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

2Elder Scrolls 5: Skyrim

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Buďte kým chcete být. Dělejte vše, co chcete. Buďte kýmkoliv chcete být. Elder Scrolls 5: Skyrim je plný originálních nápadů, díky nimž můžete žít ve svém vlastním světě. Můžete se věnovat alchymii a snažit se ulovit Daedrovo srdce, vydat se za dobrodružstvím na vrchol dobrodružství si cestu na vrchol Companions, nebo se jen tak procházet Skyrimem, pěstovat brambory a sklízet pšenici. Ano, visí nad vámi hrozba přítomnosti draka, který ničí nedalekou vesnici a jeho stín je stále přítomen. Navzdory přicházející apokalypse jsou ale cíle hry ve Skyrimu vaše vlastní cíle. Nemusíte přijímat úkoly. Skyrim vás provede úchvatným otevřeným světem s určitým vybavením, bude vám ležet u nohou, a potom je už jen na vás, jakým zrozencem draka chce být. Survival mode ke Skyrimu zde.

1The Witcher 3 (Zaklínač 3- Divoký hon)

K dispozici na: PS4, Xbox One, PC

Není snadné stát se hrdinou. Geralt je Zaklínač, někdo, koho se zároveň obává a zároveň jej potřebují všichni- nepřátelští vesničané i pletichařící aristokrati. Většina lidí vás odsuzuje a je jen na vás, jak se k nim postavíte vy sami. Buďte krutý, drsný Geralt, který nemá čas na své hovno nebo se s nimi pokusí léčit, jak byste se chtěli léčit, a doufali, že se změní. Nebo je prostě ignorujte. Vzhledem k tomu, že jeho výsada je zaplacena a loví monstra terorizující zemi, můžete jen sprintovat kolem World Witcher 3, který zabíjí cokoliv, co vám stojí, a přesto se drží na Geraltově definující kvalitě. Je to Witcher. Zabíjí věci. Kolik ho budete mít, je na vás.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen + three =