Nejlepší novinky na DVD a Blu-Ray v květnu

Přinášíme vám přehled nejlepších filmových titulů, které v měsíci dubnu vychází v distribuční síti Magicbox

3Dokonalá loupež

Dokonalá loupež je nový akční film s Gerardem Butlerem v hlavní roli. Ten si v nové akční kriminálce Den of Thieves zahraje policistu pokoušejícího se zastavit bankovní lupiče v LA. Charismatický akční thriller se pokouší vyrovnat slavnému akčnímu filmu Nelítostný souboj.

Dokonalá loupež vychází v síti MagicBox ve formátech DVD a Blu-Ray.

2Nemilovaní

Drama Nemilovaní režíruje ruský režisér Andrej Zvjagincev, kterého můžete znát jako režiséra filmů Leviatan nebo Jelena. Zvjagincev byl již dvakrát nominován na Oskara a dostává se do popředí evropské kinematografie.

Jeho nejnovější drama Nemilovaní pojednává o Ženě a Borisovi, kteří procházejí bolestným rozchodem. Pohromadě je drží už jen poslední starost, prodej bytu, jinak si oba zařídili nový život po svém. Žeňa si našla staršího bohatého muže, Boris čeká dítě s kolegyní z práce. Jejich dvanáctiletý syn Aljoša je spíš přítěží. Nestojí o něj ani jeden, jako by jim připomínal vlastní selhání. Neprojevují mu náklonnost, zdá se, že toho nejsou ani schopni. Všechno se změní ve chvíli, kdy Aljoša zmizí. Náhlý pocit prázdnoty dožene oba rodiče k pátrání nejen po vlastním synovi, ale i po kořenech vlastního emocionálního chladu.

Drama Nemilovaní vychází v síti MagicBox na DVD.

1Matrix

Matrix je milníkem v žánru kyberpunkových sci-fi filmů a stal se celosvětovým fenoménem. Za úspěchem celé trilogie Matrix stojí bratři Wachowští (dnes po operativní změně pohlaví již sestry Wachowské). Studio bylo uchváceno originálním scénářem, který čerpal inspirace z počítačových her, anime, Alenky v říši divů nebo i samotné Bible. Ale nechtělo svěřit tak komplikovaný projekt s filozofickým a morálním přesahem nováčkům. Ale Wachowští se nevzdali a předvedli studiu vizuální nákresy některých scén a studio přesvědčili. A výsledek? Hit oceněný Oskarem s přelomovými vizuálními efekty, který utržil skoro půl miliardy dolarů.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

Slavné sci-fi nyní vychází ve formátu Ultra HD na Blu-Ray.

Pavel Melotík

Zdroj: http://www.magicbox.cz/prebaly

https://www.csfd.cz/tvurce/12784-andrej-zvjagincev/oceneni/

https://www.kukatko.cz/nejlepsi-akcni-filmy-vsech-dob/

 

Předchozí článekBiografie, které byste neměli minout
Následující článekHra o trůny chystá prequel

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 − 2 =