Nejlepší filmy na DVD a Blu-Ray v červnu

Přinášíme vám přehled nejlepších novinek ze světa filmů a seriálů na DVD a Blu-Ray v distribuční síti Magicbox. A červen rozhodně nabízí hned několik zajímavých titulů.

4Všechny prachy světa

Film All the Money in the World je novým kriminálním dramatem Ridleyho Scotta. Film pojednává o pravdivých událostech, které se staly v sedmdesátých letech. Ropný magnát J. Paul Getty odmítl spolupracovat s únosci, kteří unesli a mrzačili jeho vnuka. Původně měl ve filmu hrát oskarový Kevin Spacey. Nicméně pár měsíců před premiérou se provalil skandál o údajném sexuálním zneužívání, které měl Spacey praktikovat během natáčení některých svých filmů. Ridley Scott se tedy rozhodl Spaceyho z role vystrnadit a nahradit ho Christopherem Plummerem, který byl za tuto roli posléze nominován na Oskara i Zlatý glób za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli.

Nové krimi Ridleyho Scotta vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

3Paříž 15:17

Letos v únoru měl premiéru nový film Clinta Eastwooda Paříž 15:17. Jedná se o thriller, který pojednává o teroristickém útoku, který se udál v roce 2015 ve vlaku na trase do Paříže. Tento útok byl zmařen, když tři odvážní mladíci holýma rukama zneškodnili útočníka ozbrojeného kalašnikovem. Zajímavostí je, že hlavní postavy si nezahrají žádní herci. Clint Eastwood se do filmu rozhodl obsadit samotné přeživší útoku, kteří budou hrát sami sebe.

Drama Paříž 15:17 vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

2The Disaster Artist

The Disaster Artist je snímek, který v Česku oficiálně v kinech nevyšel. Pojednává o režisérovi jménem Tommy Wisseau, který je považován za nejhoršího režiséra všech dob. Nebo minimálně současnosti. Proslavil se bizarním počinem The Room, který je opředen šílenými historkami z natáčení. Snímek se věnuje právě natáčení tohoto legendárního propadáku, který je tak špatný, až je vtipný a získal si obrovskou popularitu. Zároveň se věnuje postavě režiséra. Nikdo totiž neví jeho skutečnou národnost, věk, a dokonce ani odkud vzal peníze na natáčení filmu, které ho přišlo na sedm milionů dolarů.

Film napsal a režíroval James Franco, který si ve filmu zahrál hlavní roli. Za snímek The Disaster Artist získal Zlatý glób a byl nominován na Oskara za nejlepší scénář.

Komedie The Disaster Artist s českým přívlastkem „úžasný propadák“ vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

1Black Panther

První superhrdina Marvelu, který v roce 2018 dorazil do českých kin, byl právě Black Panther. A kritici i diváci byli nadšení. Ryan Coogler (Creed) prý natočil přesně to, co se od něj čekalo. Výlet do Wakandy tedy vypadá nádherně, nedocházejí mu zvraty a navíc má jít o marvelovku, která není jen klasickou superhrdinskou báchorkou, ale má i umělecký přesah. 

Superhrdinský film Black Panther vychází v síti MagicBox ve formátech DVD, Blu-Ray a 3D + 2D.

Pokud vám to stále nestačilo, tak si ještě můžete vychutnat klasiky Forrest Gump, Zachraňte vojína Ryana nebo novinku Terrence Malicka Cesta času.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − 17 =