Nejlepší camea v Simpsonech

Žlutá rodinka vládne světu, každý se chce přidat! Celebrity, herci, sportovci. Tady jsou nejlepší camea v Simpsonech.

Jeden z nejlepších seriálů v historii už dávno není to, co býval. Ale lidé nezapomínají na jeho staré dobré časy. Simpsonovi jsou zkrátka obrovská značka. Za jejich dvacetiletou historii se v seriálu vystřídala už spousta postav, ale někdy postavy zkrátka nestačí. U žluté rodinky bylo na návštěvě několik celebrit a my se nyní podíváme na těch pět nejlepších.

Michael Jackson

Většinou každá celebrita, která se objeví v Simpsonech, hraje sama sebe. Michael Jackson nebyl výjimkou. Tedy jak se to vezme. Michael propůjčil hlas cizinci, kterého Homer potká při pobytu v blázinci. Muž mu nalže, že se jmenuje Michael Jackson, který v té době prožívá vrchol své slávy, a Homer mu samozřejmě uvěří.

Nejlepším okamžikem je samozřejmě, když „Michael“ zpívá Lise k narozeninám.

Seth MacFarlane

Teď budu trošku podvádět, jelikož tento díl nebyl díl Simpsonů nýbrž Griffinů, ale to nevadí. Seth MacFarlane je člověk, který by v Simpsonech nikdy neměl vystupovat. Je to jejich největší nepřítel! Člověk, který vytvořil Family Guy, byl od tvůrců žluté rodinky několikrát zažalován a párkrát je i bezohledně vykradl. Jenomže časy, kdy Simpsonovi bez servítky uráželi svoje sprostější a méně slavné konkurenty, už jsou dávno tu tam. Family Guy už se sledovaností Simpsonům skoro vyrovnali a po pravdě zatímco příběhy ze Springfieldu jsou čím dál horší, jejich konkurenti z Quahogu si pořád dokážou udržet zavedený standard.

KOUKNI SE  Živí mrtví brzy dostanou druhý seriálový spin-off

A tak se je tvůrci Simpsonů rozhodli do Springfieldu pozvat. A popravdě tento crossover patřil k tomu nejlepšímu, co jsme u Simpsonů v posledních pěti letech viděli. Bylo to určitě i tím, že hlavní zásluhu na celém díle měli právě tvůrci Griffinů a Seth MacFarlane.

Seth MacFarlane se u Simpsonů objevil ještě jednou, a to v díle Dangers on a Train, kde ztvárnil Marginého nápadníka Bena.

Stephen Hawking

V Simpsonech se objevila spousta zpěváků, herců, sportovců, ale jen jedna osobnost byla nejchytřejším člověkem na světě. Hawking se v seriálu objevil několikrát, vždy včas aby svojí myslí zachránil danou situaci.

První díl, ve kterém Stephen vystoupil, se jmenuje They Save Lisa’s Brain. Stephen přispěchal, aby rozsoudil spor, který nastal mezi nejchytřejšími obyvateli Springfieldu, kdy je upozornil, že on je mnohem chytřejší než každý z nich.

Stan Lee

Tvůrce Marvelovského světa změnil popkulturu tak jako nikdo jiný. A protože se jedná asi o nejsympatičtějšího důchodce v USA, tak není překvapením, že se objevil i on se objevil ve Springfieldu.

Stan se ukázal u našich žlutých přátel, aby poradil Bartovi s jeho novým komiksem. Ubytoval se v komiksovém obchodě, kde znepříjemňoval život místnímu prodavači. Stan je prostě opravdový super hrdina.

George Harrison

Jeden z nepodceňovanějších muzikantů v historii se ukázal v mém nejoblíbenějším díle Simpsonů Homer’s Barbershop Quartet, ve kterém si zahrál sám sebe. Homer vypráví Lise a Bartovi příběh své pěvecké kapely, který je celý jedna velká satira na Beatles. A na předávání Grammy potká právě člena této slavné kapely, který s ním prohodí jednu větu. Následně se George objeví ještě na konci dílů, kdy cynicky okomentuje výstup kapely na střeše Vočkovy hospody.

KOUKNI SE  Trailer na finální sérii seriálu Arrow

V Simpsonech se objevili ještě další dva brouci. Paul McCartney, který se skamarádil s Lisou a Ringo, jenž napsal dopis Marge.

Matěj Drápela

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × four =