Nejlegračnější seriálové postavy všech dob

Nyní se dozvíte, které seriálové postavy – hrané či kreslené – vás nejvíce rozesmějí. Přichází totiž nejlegračnější seriálové postavy všech dob.

10Homer a Bart Simpsonovi

Homer Jay Simpson je světoznámou fiktivní postavou celosvětově úspěšného animovaného seriálu Simpsonovi. Postavu Homera vytvořil a navrhl animátor a kreslíř Matt Groening. Ač je hlavou rodiny, nečekejte od něj žádné rozumné jednání. Právě naopak. Homer je takový ten packal, srandista a volnomyšlenkář. Dělá si legraci ze všeho a ze všech. Klidně i ze členů rodiny. Dost často má (ujeté) pubertální nápady, díky kterým je jednou z nejlegračnějších kreslených postav, jakou můžete znát.

Druhý člen rodiny Simpsonových je jeden z největších rošťáků televizního světa. Bart Simpson proslul svými geniálními plány, jak někoho napálit a zesměšnit. I když se mu to ne vždy povede. Jsou chvíle, kdy se dokáže chovat slušně a brát věci vážně, ale proto není v TOP 10 nejlegračnějších postav. Říká se: „Jaký otec, takový syn.“ V případě Homera a Barta to platí stonásobně. S tím rozdílem, že Bart si může vtípky a pubertální chování dovolit kvůli svému věku. Níže naleznete ukázku, kolikrát si již telefonicky vystřelil z barmana Vočka z hospody U Vočka.

9Stewie a Peter Griffinovi

Celým jménem Stewart Gilligan „Stewie“ Griffin je nejmladším členem jiné neméně známé animované rodinky – Griffinovi. V seriálu není nic vtipnějšího než malý batolecí klučina s hlavou nápadně připomínající míč na americký fotbal, který ze všeho nejvíc touží po ovládnutí světa. Snadno zapamatovatelný je nejen díky zvláštně vypadající hlavě, ale také svým černým humorem, hláškami a dialogy s rodinným pejskem se sklony k alkoholizmu.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

Peter Griffin. Hlava rodiny Griffinových je na to velmi podobně jako Homer Simpson. Hlavně co se humoru, chování a nápadů týče. Musí se akorát vypořádat se stínem, ve kterém existuje. Peter a jeho rodina vždy žila ve stínu ulítlé žluté rodinky ze Springfieldu.

8Eric Cartman

Eric Cartman – člen skupinky čtyř kluků – stěžejních postav seriálu Městečko South Park. Také jeho poznáte snadno. Díky jeho nadváze, absolutně sprosté mluvě a neuvěřitelně ujetým scénkám a nápadům. Když se například nechal zmrazit ve sněhu, protože nemohl týden vydržet, než vyjde nová konzole a doufal, že když se nechá zmrazit, tak čas uteče rychleji. Utekl, ale probudil se v předaleké budoucnosti. A to je jen jedna příhoda z celé škály vtipných situací, do kterých se v seriálu prozatím dostal.

7Bugs Bunny

Králíka Bugse Bunnyho znají diváci všech generací a všech věkových kategorií. Kreslenou postavičku proslavily vtipné scénky ale hlavně věta, kterou dnes znají všichni – „Co je doktore?“ („What´s up doc?“). To nejlepší od Bugse najdete v níže přiloženém videu. Sice je v angličtině, ale protože jde o kreslený pořad pro děti, tak je angličtina jednoduchá a snadno srozumitelná.

6Sheldon Cooper

Seriál Teorie velkého třesku nemusím nijak zvlášť představovat. V současnosti patří k tomu nejlepšímu v rámci hraných komediálních seriálů. Před pár týdny skončila desátá série a ani ta nebude ještě poslední. Konkrétně postava Sheldona Coopera patří k tomu nejlepšímu, co nám televizní seriál na začátku nabídl. Sheldonovy hlášky a trochu podivný leč vtipný smysl pro humor z něj udělaly (téměř) kultovní postavu. Nehledě na řeči nebo situace, po kterých Sheldona chtěli jeho přátelé „zabít“.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

5Al Bunda

Seriál vysílaný v letech 1987 až 1997 byl obrazem bláznivé, lehce přihlouplé rodinky z Chicaga. Celý seriál totiž vznikl jako taková parodie na tehdejší seriály s harmonicky žijícími rodinami. A rozhodně slavil úspěch, stejně jako hlava rodiny Al Bundy – prodavač bot. Al je obyčejný chlapík s naprosto nezáživnou a průměrnou prací, nechutí cokoliv podnikat, manželkou, dvěma dětmi a psem. Proslavila ho skutečnost, že si ze všech a ze všeho utahoval (včetně členů své rodiny), ale hlavně z jejich sousedky Marcy.

4Bender

Seriál Futurama má na svědomí stejný člověk jako Simpsonovi. Akorát že animovaný seriál z prostředí budoucnosti vznikl o několik let později a v roce 2013 došel ke svému konci. Tento animovaný komediální sci-fi seriál se může honosit plejádou těch nejzajímavějších a nejvtipnějších postav našich obrazovek. Můžu říct, že ze všech jasně zvítězil robot Bender „Ohýbač“ Rodriguez. O jeho černém humoru není třeba vůbec mluvit. Ale jeho hláška „Polib mi můj naleštěnej zadek“ se klidně může stát kultovní hlášku, kterou budou lidé používat dnes a denně.

3Michael Scott

Michael Scott jako šéf jedné menší kanceláře kdesi v Británii patří do sekce takzvaných šéfů na zabití. A to hlavně díky svým šíleným nápadům a nepovedeným vtípkům na adresy svých zaměstnanců. Hlavně některé jeho hlášky a grimasy jsou pro nás diváky k popukání. Michaela Scotta najdete v britském komediálním seriálu Kancl.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších filmových a komiksových záporáků

2Barney Stinson

Fiktivní postava z komediálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku s vlastním jménem Barnabus „Barney“ Stinson je sukničkář každým coulem. Populární se stal nejen svým přístupem k ženám, ale také hláškami a sérií pravidel, které osobně vymyslel. Dokonce jeho řada pravidel jak úspěšně balit holky/ženy vyšla knižně.

1Chandler Muriel Bing

Jedna z hlavních postav úspěšného komediálního seriálu Přátelé, Chandler Bing je v šestičlenné skupině přátel známý jako srandista a notorický sarkastik. Dokonce to jednou o sobě řekl, když Chandlera Rachel žádala radu. Tak na to odvětil: „Dobře poradit moc neumím, co takhle sarkastickou poznámku.“ A v kombinaci s kamarádem Joeym jde o dvojnásobnou porci humoru a hlášek, při kterých nezůstane jedno oko suché.

 

Ondřej Blahut

 

 

www.ranker.com, www.imdb.com

Předchozí článekMěsíční akce key4you: Je libo hru za korunu?
Následující článekTrailer na Assassin´s Creed: Origins nás zavede na počátek všeho

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

9 + 19 =