Mexický drogový kartel zlikvidoval Mázla z Ordinace. Petr Rychlý končí kvůli pokeru

Nejznámějšího českého gynekologa, Čestmíra Mázla, na cestě konvojem v Mexiku zneškodnil tamní drogový kartel. Co zní jako crossover seriálů Ordinace v růžové zahradě a Narcos je nečekaný scenáristický zvrat. Začátek roku 2022 nemůže začít vtipněji. Scenáristé z Novy mají opravdu „hlavy plné nápadů“, ale takovéhle drama jen tak někdo nevymyslí.

Smrt oblíbeného doktora Mázla, kterého hraje desítky let Petr Rychlý, ale tvůrci na obrazovce neukázali přímo. A je dost možné, že diváci budou věřit, že smrt mimo záběr v podstatě nic neznamená. Na bizarní scénu z Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete podívat zde na odkazu.

„Narcos v růžovce“

Mázlova smrt nejspíš souvisí s odchodem Petra Rychlého z vinohradského divadla. Herec si chce dát pauzu od herecké profese a hodlá se věnovat své vášni – hraní pokeru, na což kvůli herectví údajně nemá čas. Herec Petr Rychlý ztvárnil oblíbenou postavu gynekologa bez přestávky od roku 2005, tedy neuvěřitelných 17 let. 

​“Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!“ říká Petr Rychlý na serveru TN.cz. „V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je,“ dodal herec.

KOUKNI SE  Trailer: Joker 2 s Lady Gaga jako Harley Quinn

Seriál je dostupný na videotéce Voyo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

14 + 18 =