Mexický drogový kartel zlikvidoval Mázla z Ordinace. Petr Rychlý končí kvůli pokeru

Nejznámějšího českého gynekologa, Čestmíra Mázla, na cestě konvojem v Mexiku zneškodnil tamní drogový kartel. Co zní jako crossover seriálů Ordinace v růžové zahradě a Narcos je nečekaný scenáristický zvrat. Začátek roku 2022 nemůže začít vtipněji. Scenáristé z Novy mají opravdu „hlavy plné nápadů“, ale takovéhle drama jen tak někdo nevymyslí.

Smrt oblíbeného doktora Mázla, kterého hraje desítky let Petr Rychlý, ale tvůrci na obrazovce neukázali přímo. A je dost možné, že diváci budou věřit, že smrt mimo záběr v podstatě nic neznamená. Na bizarní scénu z Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete podívat zde na odkazu.

„Narcos v růžovce“

Mázlova smrt nejspíš souvisí s odchodem Petra Rychlého z vinohradského divadla. Herec si chce dát pauzu od herecké profese a hodlá se věnovat své vášni – hraní pokeru, na což kvůli herectví údajně nemá čas. Herec Petr Rychlý ztvárnil oblíbenou postavu gynekologa bez přestávky od roku 2005, tedy neuvěřitelných 17 let. 

​“Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!“ říká Petr Rychlý na serveru TN.cz. „V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je,“ dodal herec.

KOUKNI SE  Sean Penn točí na Ukrajině dokument o ruské invazi

Seriál je dostupný na videotéce Voyo.

Předchozí článekExpertka vysvětluje, co to opravdu znamená, když ho máte ráno tvrdého
Následující článekKristen Bell se pochlubila, že jí partner vysával vadné mléko z ňader

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × 1 =