Městečko South Park terorizují e-koloběžky a medvědoprasočlověk. Hororové epizody již tuto neděli na televizních obrazovkách

Halloween v South Parku je vždy děsivý. O tom se přesvědčí i pan Mackey, který jednoho rána zakopne před svým domem o něco neobvyklého – o koloběžku. Co to je? Odkud se vzaly? To nikdo neví. Ví se jenom to, že zůstávají samovolně rozestavěné po městě a k jejich ovládání potřebujete pouze chytrý telefon a kreditku. Pan Mackey je poněkud rozhořčen, když zjistí, že koloběžky na každém kroku přibývají a že na něj čekají všude, kam se jen podívá. Tohle bude rozhodně děsivý Halloween.

E-koloběžky útočí

Kluci ze southparkské základky ale vidí v neznámých vetřelcích potenciál. Co kdyby se na letošní halloweenskou koledu vydali právě na koloběžkách? Nikdo by nestihl obejít tolik domů za jeden večer a oni by se mohli svobodně utápět v kilogramech cukru. Tady se zrodil nápad! Jenomže ten skvělý plán ze svého uskutečnění jednoho člena party vylučuje – Kennyho. Ten chytrý telefon nemá, a tak ani přístup ke zprovoznění koloběžky. I když se ostatní zapřísáhnou, že celou situaci nějak vyřeší, nakonec Kenny zůstává sám. Nejen, že s ním kluci nechtějí koledovat, protože by je bez koloběžky zpomaloval, ale dokonce ten supertajný plán napadl už i ostatní děti a obětí technologie se o letošním Halloweenu stanou prostě všichni.

Napjatá situace se čím dál více stupňuje, a proto se pan Mackey odhodlá k zoufalému činu. Posbírá všechny koloběžky po městě a shodí je z útesu pod rouškou noci. To mu, ale na klidném spaní nepřidá. Když se nad ránem probudí, jedna z koloběžek stojí u jeho postele. Nastává čas na krizový plán. Celé město propadá panice – jestliže pojedou všechny děti na koloběžkách, vyjde dospělé nákup halloweenských sladkostí, které budou muset rozdat rekordnímu počtu dětí na několik tisíc! Tak to ne, tady začíná opravdový horor. Ne nadarmo se říká, že v nouzi poznáš přítele, a tak panu Mackeymu a Kennymu nezbývá nic jiného, než spojit síly proti temným strojům, které ovládají město.

Jaké kroky Mackey s Kennym podniknou, aby zachránili South Park a jeho obyvatele? Bude se koloběžková epidemie šířit dál a opravdu se jedná o takovou vychytávku, jak si všichni myslí? Zapněte v neděli 3. března Prima Comedy Central a zhlédněte ten nejděsivější horor s názvem E-koloběžky (The Scoots), který jste kdy viděli. Jo a nebude chybět ani Jason Voorhees. Trick or Treat!

Někdo cupuje lidi na cucky! Že by pověstný MedvědoPrasoČlověk?

Příšera z desáté série se vrací, aby udělala obyvatelům South Parku ze života peklo na zemi. Tzv. ManBearPig terorizuje město a zanechává po sobě roztrhané kusy těl. O tomhle už někdo mluvil. A tenkrát mu nikdo nevěřil. Je na čase si přiznat, že koloběžky nejsou to nejděsivější, co v nové sérii South Park potká…

Na Marshovic farmě se jednoho slunečného odpoledne stane něco podivného. Před očima Stana a jeho otce roztrhá děsivá příšera chlapíka, co si sem vyšel na lov. Co je ta divná věc vlastně zač? Těžko říct, vypadá trochu jako člověk, trochu jako medvěd a úplně malinko také jako prase – ManBearPig! Bájná příšera, o které tak horlivě fantazíroval viceprezident Al Gore nějakou tu řádku let zpátky. Že by na těch povídačkách bylo něco pravdy?

Druhý den je na školních pozemcích roztrháno tělo jednoho z žáků. Detektiv Yates je přesvědčen, že se jedná o další školní střelbu, ale tohle vypadá na mnohem větší problém. Je potřeba najít viníky a všechno rychle zamést pod koberec. A jaké větší grázly potkáte na southparské základce než Kennyho a Cartmana? Případ vyřešen, jde se domů hrát Red Dead Redemption 2. Ale ne tak rychle. Příšera brzy začne terorizovat celé město a potom, co je roztrháno kompletně celé osazenstvo u Red Lobstra, dojde všem, že tady končí legrace…time to get serious…nebo cereal?

Naše známá parta uspořádá investigativní pátrání na vlastní pěst, postup je následující – najít Al Gorea, který se poslední dobou zapomněl v bowlingové hale, omluvit se mu, že mu tenkrát existenci ManBearPiga nikdo nežral, znovu se omluvit, pak ještě jednou, uspořádat mu hostinu ve stylu Poslední večeře, znovu trošku zpytovat svědomí a pak z něj konečně dostat, jak se té příšery zbavit. A nebude to jednoduché, na pomoc bude muset přijít i samotný Satan!  6. díl  Čas to brát vážně (Time to get Cereal) vám dodá napětí, které nenajdete ani v brazilské telenovele.

 

Enžl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 1 =