Lilly Wachovski prozradila, proč se nepodílí na natáčení Matrix 4

Nemusíte být zarytými fanoušky Matrixu, abyste si všimli, že Lilly Wachowski, polovina režisérské dvojice Wachowských, která natočila původní trilogii, se nepodílí na chystaném čtvrtém dílu Matrixu: Vzkříšení.“ Tyto režisérské pocty patří jen Laně Wachowské, která se znovu spojí s Keanu Reevesem a Carrie-Anne Moss, aby se vrátila ke kultovnímu techno-thrilleru.

Pokud jde o to, proč se na filmu nepodílí Lanina sestra Lilly, sama Lilly nedávno během virtuálního panelu Television Critics Association Summer Tour otevřela téma svého seriálu „Work in Progress“ stanice Showtime (Entertainment Weekly).

„To je těžké,“ začala Lilly Wachowski. „Provedla jsem coming out a byla jsem úplně vyčerpaná, protože jsme natočili Atlas mraků a Jupiter Ascending a první sérii Sense8, každá zvlášť. Obě jsme točily a připravovaly filmy ve stejný čas. Takže tu mluvíme o více než sto dnech natáčení pro každý projekt, uporostřed toho jsem přišla na veřejnost s odhalením a byla jsem úplně vyčerpaná, můj svět se do jisté míry rozpadl, i když jsem jakoby, víte, vylezla z vajíčka. Takže jsem si potřebovala od tohoto odvětví odpočinout. Potřebovala jsem se znovu spojit sama se sebou jako s umělkyní, a to jsem udělala tím, že jsem se vrátila do školy, malovala jsem a tak.“

Tady je třeba pro neznalé doplnit, že Lilly byla ještě před několika lety mužem, ale přišla, stejně jako její sestra s prohlášením, že se cítí jako žena a začla také s trans přeměnou na ženu. Je velmi zajímavé, že trans lidí jsou v populaci jen dvě promile, statisticky, ale oba bratři se stali transgendery se stejným cílem.

KOUKNI SE  Syrové vikingské drama Seveřan s hvězdným obsazením

Lilly odstoupila už z natáčení druhé série Sense8 společnosti Netflix. Sourozencům zemřela během několika týdnů matka i otec, Lanna se v tu dobu chtěla vrátit k mylšence natočit čtvrtý Matrix. Lilly se ale tahle myšlenka vracet se k něčemu takhle z minulosti nelíbila. Nechce se vracet k tomu, co bylo před jejím trans přechodem a smrtí otce i matky. Chce chodit po nových cestách, ne se vracet do minulosti.

Společnost Warner Bros. uvede film Matrix: Vzkříšení“ v kinech a na HBO Max 22. prosince.

Charlie Brown

Předchozí článekPodívejte se na příběhový trailer hry Far Cry 6
Následující článekJak dnes muži čůrají a proč?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 3 =