V noci ze čtvrtka na pátek proběhla všemi hráči velmi očekávaná akce Game Awards. Dočkali jsme se nejen vyhlášení nejlepších her za rok 2020, ale došlo i na představení zbrusu nových titulů.

Jako každý rok, i letos jsme se dočkali vyhlášení cen The Game Awards. Letošní ročník byl, hlavně díky celosvětové pandemii, velice speciální. Ceny se jako každoročně rozdávaly v mnoha kategoriích. Letošnímu vyhlášení dominoval titul od studia Naughty Dog The Last of Us Part II. Ten získal především tu nejdůležitější cenu, tedy Hra roku. Na prvním místě se však umístil i v kategoriích Nejlepší herní režie, Nejlepší audio design nebo například v žánrové kategorii Nejlepší adventura roku.

Mezi dalšími oceněnými tituly se objevil například Ghost of Tsushima za umělecké provedení, Final Fantasy VII Remake za nejlepší soundtrack a nejlepší rpg tohoto roku, Half-life: ALyx za nejlepší VR titul nebo Among Us, jako nejlepší multiplayerová hra. Mě osobně potěšilo cenění pro No Man’s Sky, respektive pro studio Hello Games, za nejlepší podporu své hry. Letošní The Game Awards se již tradičně netočilo jen okolo vyhlášení nejlepších herních titulů, ale dočkali jsme se i mnoha oznámení nových her. Ty si blíže představíme v jednotlivých článcích. Zůstaňte tedy na příjmu.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × one =