Legendární Omar ze seriálu The Wire zemřel ve věku 53 let

Michael K. Williams udělal z Omara novou americkou legendu, je to jedna z nejvýraznějších postav, které se v pěti sériích seriálu The Wire objeví.

Seriál The Wire měl obsazení velké jako středně velké americké město a Omar byl hned od první scény zásadní postavou tohoto kriminálního dramatu. Setkáváme se s ním v polovině třetí epizody, kdy sleduje ošuntělou partu drogových dealerů. Omar má v plánu dealery okrást.

Omar vzbudil jiný druh pozornosti, protože Williams se nechoval jako žádný jiný herec. Ta jizva přes obličej byl zvláštní efekt, který nepředstíral. Omar nepatřil v drogové válce, kterou Amerika vedla v seriálu sama proti sobě, na žádnou stranu. Byl to vyvrženec, nezařazený, sám a při práci si pískal.

Williams se narodil v Brooklynu a studoval na National Black Theatre v Harlemu. Jeho živelnost a jistá citlivost a vnímavost zasáhla postavou Omara miliony lidí. Proto je těžké se vyrovnat s hercovou náhlou smrtí ve věku 54 let. Byl nalezen ve svém bytě v New Yorku policií ve dvě ráno. Jak známe z mnoha jiných případů, nevypadá to na úmrtí přirozenou smrtí, určitě se brzy dozvíme detaily, ale role Omara navždy zůstane v našich srdcích, odpočívej v pokoji, bratře!

Charlie Brown

Předchozí článekTrailer: Venom 2: Carnage přichází
Následující článekReport z KVIFF – Běsi ve Varech #3: Zbytečně efektní pokračování Vlaku do Pusanu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

13 − twelve =