Králíček Petr řádí v novém traileru. A bez kalhot!

Columbia Pictures a Sony Pictures Animation vypustily tento týden do světa nový trailer a plakát k očekávanému filmu Králíček Petr, jehož česká premiéra je naplánována na 22. března 2018.

Králíček Petr je filmovou adaptaci klasické britské pohádky, jež si získala srdce řady malých i velkých čtenářů po celém světě. Od prvního vydání knižní předlohy Beatrix Potterové uplynulo více než sto let, a přesto se tato oblíbená postavička podívá poprvé na plátna kin až v příštím roce.

Režie filmu se chopil Will Gluck (Kamarád taky rád, Panna nebo orel), jež svými dosavadními počiny dokázal, že komedie mu skutečně sednou a nutno říci, že podle prvních trailerů to vypadá, že i v tomto případě máme co dočinění s ne příliš tradiční komedií.

Příběh pojednává o králíčkovi jménem Petr (namluvený Jamesem Cordonem), který žije spokojený život ve své noře až do dne, kdy se seznámí se svým novým sousedem a zároveň nepřítelem zvířat, panem McGregorem (Domhnall Gleeson). Králíček Petr není ovšem jen tak obyčejný králík, ale cestou na filmové plátno prošel značnou personifikací. Chodí po zadních, pořádá mejdany, mluví trochu nevybíravě a nosí modrou bundičku. Akorát na kalhoty trochu pozapomněl. Nicméně s filmem Bez kalhot podobnost nečekejte.

 

Králíček Petr

Po zhlédnutí nového traileru budete mít zřejmě pocit, že je to celé tak trochu kontroverzní. Na jedné straně stojí bezcitný pan McGregor, kterému nejde o nic jiného než se toho roztomilého chlupatého „škůdce“ zbavit a na straně druhé jeho dobromyslná sousedka (Rose Byrne), která zřejmě žije tak trochu mimo realitu a jejími nejlepšími kamarády jsou napůl oblečená zvířátka, na což v běžném životě asi jen tak nenarazíte. A mezi nimi pobíhá Petr a jeho kamarádi, kteří si prostě jen tak v klidu chtějí užívat krás anglického venkova.

KOUKNI SE  Bruce Willis trpí demencí. Smutný pohled na odcházející hvězdu

Těžko říci, jaké poselství nám má vlastně tento počin předat a pro jakou cílovou skupinu je vlastně určený. Pro děti či dospělé? Pro vegetariány či zaryté odpůrce britské fauny? No, asi nám nezbude nic jiného než si počkat do jara a nechat se překvapit.

 

 

Kateřina Valentová

 

Zdroje:

http://collider.com/peter-rabbit-new-trailer-domhnall-gleeson-james-corden-rose-byrne/#poster

http://www.comingsoon.net/movies/trailers/904897-new-peter-rabbit-trailer-and-poster-arrive#/slide/1

http://www.imdb.com/title/tt5117670/mediaviewer/rm934632960

https://www.csfd.cz/film/452250-kralicek-petr/prehled/

Předchozí článekKuchařky pro nejlahodnější svátky a zimu
Další článekNový trailer k filmu Odnikud o pomstě a spravedlnosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 − 2 =