Jaké rozuzlení a konec nás čeká ve finální epizodě seriálu The Last Of Us?

Blíží se poslední díl první série seriálu The Last Of Us. Už jsme si mohli, my hráči původní hry ověřit, že se seriál sympaticky drží hlavního dějového plotu herní předlohy. Neočekávám, že by tvůrci seriál zakončili jinak, než končí hra. Nečtěte dál, pokud nechcete znát jakékoliv spoilery!

Joel s Ellie by měli společně dorazit na vytoužené místo – k tzv. světlonoším neboli světluškám. Do obří nemocnice, v které se snaží nalézt lék, antidotum na zombíčí kousnutí.

Když zjistí, že Ellie je imunní proti nákaze, vezmou ji na vyšetření. Posléze Joelovi sdělí, že Ellie bude muset zemřít, aby se jim podařilo z jejího těla zpracovat, vyzkoumat a připravit lék.

Joel ovšem nechce o Ellie přijít, ani přes přesvědčování, že její oběť přinese záchranu celému světu. A nastane finální bitva, kdy musí překonat ozbrojené komanda Světlušek a odnést z operačního sálu Ellie v narkóze.

Hra končí dramatickým odchodem Joela a Ellie z hořící budovy a oblasti ovládané Světluškami. Když se Ellie probere, neřekne jí ovšem Joel pravdu, protože se bojí, že by se Ellie trápila tím, že mohla zachránit lidstvo a neudělala tak. Řekne jí, že SVětlušky zjistili, že jim Ellie s lékem nepomůže, přesto, že je neinfekční. Že se jim nepodařilo lék na základě jejího vyšetření vyrobit.

Předpokládám, že se nedočkáme opět žádné monstrózní řežby, ale pár akčních scén, kdy hádám, že scéna záchrany v ošetřovně bude součástí i filmového zpracování.

KOUKNI SE  Trailer: Joker 2 s Lady Gaga jako Harley Quinn

Trailer na finální epizodu můžete vidět zde:

Kubin

Předchozí článekČeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?
Další článekRecenze: Velryba proplouvá vodami patosu a nechutnosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nine + eighteen =