Jak zaručeně nažhavit partnera

každém vztahu občas nastane okamžik, kdy nevíme, jak navnadit naši drahou polovičku, a užít si tak vášnivé erotické hrátky. Někdy zase nevíme, jak svému protějšku sdělit své tajné touhy a představy a proměnit je ve skutečnost. Pojďme se společně podívat, jak zaručeně nažhavit partnera a strávit spolu něžné chvilky.

1Sex mimo pelíšek

Photo by Danie Franco on Unsplash

Mnoho párů mívá zafixováno, že sex patří jen a pouze do ložnice. Vždyť sex můžete provozovat i na jiných nevšedních místech. Zkuste třeba svůj protějšek pozvat na exotickou dovolenou nebo romantický víkend do lázní. Změna prostředí ve vás může vyvolat touhu po vzájemné blízkosti a intimitě. Nemusíte však nutně utrácet hromadu peněz, vystačit si můžete třeba i s autem, protože i v něm se dají provozovat vášnivé milostné hrátky. A pokud se necítíte na adrenalinovější sex, můžete se třeba pomilovat na místech, kde soulož běžně neprovozujete – například na gauči, ve vaně nebo na kuchyňské lince.

2Společné sledování lechtivých filmů

Představte si tuto situaci: Jako každý den usedáte s partnerem k televizi a čekáte, jaké předvídatelné dějové zvraty vám tvůrci nekonečného seriálu naservírují. Najednou se však na obrazovce místo hlavních protagonistů objeví nahá dvojice a začne se oddávat sexu. Ano, i takto můžete překvapit partnera. Společné sledování lechtivých filmů vás dokáže rozpálit a od chuti na sex je k jeho realizaci jen krůček.

3Péče o tělo

Pokud chcete, aby s vámi partner zalezl do pelíšku, neměli byste vypadat neupraveně, unaveně, zkrátka jako by vám na sobě nezáleželo. Voňavá koupel, vyčištěný chrup a ostříhané nehty na nohou by měly být samozřejmostí. A pokud jde o ženy – není nic horšího než rozmazaný make-up, oprýskaný lak na nehtech a zacuchané mastné vlasy.

KOUKNI SE  Subinka není žádná chudinka

4Změna šatníku

Photo by Dainis Graveris on Unsplash

Jak zaručeně nažhavit partnera a ideálně tak, aby to zafungovalo okamžitě? Ideální způsob tkví ve změně šatníku. Pokud něžná polovička obvykle nosí doma tepláky, partnera jistě překvapí v sexy koktejlkách nebo v šatech, které nenechávají příliš prostoru pro jeho představivost. Také investice do nového prádélka se jistě vyplatí. Pánové by zase mohli své drahé polovičky překvapit novým oblekem, košilí nebo upnutým tričkem, pod kterým se budou rýsovat pevné svaly.

5Umění svádění

Dlouhé svůdné pohledy, postoj těla, který mluví za vše, pohrávání si s objektem zájmu a upozorňování na své přednosti… Svádění a flirt nemusí být jen doménou začátku vztahu. I poté, co si sundáte růžové brýle a zamilovanost přejde v pevný partnerský vztah, byste mezi sebou měli udržovat sexuální napětí, touhu a vášeň.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

17 − 3 =