Oddělené ložnice – sen, nebo noční můra ?

Prospíme třetinu svého života, a tak je velmi důležité, kde spíme, jak a především s kým. Teď nemluvím o pohlavních chorobách a románcích na jednu noc. Mluvím o dlouholetých partnerstvích, která mnohdy končí oddělenými ložnicemi.Není to vždycky jen prohra.

Někteří, a ne pouze pánové, dokáží v noci chrápat tak, že začnou na zeď bušit i sousedi. Pokud nepomáhá zamlaskání, ani kopnutí do žeber, je načase opravdu zvážit oddělené ložnice. Otázkou je, kdo by seměl stěhovat, zda chrápající,nebo trpící.

Oddělené ložnice

Někdy je příčinou i brzké vstávání jednoho z partnerů do práce a lehký spánek toho druhého. Když je společné spaní spíš na obtíž a jeden svým životním rytmem budí druhého, je oddělené spaní projevem ohleduplnosti. Nemělo by se z toho ale stát železné pravidlo. Jakmile máte třeba dovolenou a můžete spát stejně dlouho, jako váš partner, užijte si společnou postel se vším všudy.

Mějte vždy na paměti, že odstěhování se z ložnice bez řádného důvodu může druhý brát ijako projev ztracené lásky a touhy po blízkosti. Někdy to tak skutečně je. Pak je na zamyšlení, co je skutečně špatně a jak vzniklou situaci řešit. Jak už bylo řečeno, prospíme třetinu života a záleží na všech aspektech. Ložnice by měla být naším bezpečným útočištěm, kde si odpočineme a načerpáme nové síly. Nikoliv kolbiště, nebo místo demonstrace naší frustrace.

Koneckonců, když se můžete večer po celém dni přitulit k někomu, komu věříte, koho milujete a on miluje vás, asi není lepší relaxační metody. A pokud už na nějaký čas musíte spát odděleně, udělejte všechno pro to, aby to nebylo moc dlouho a zbytečně.

KOUKNI SE  Ideální místa na seznámení, kde partnera poznáte nejvíc

Darina D.

Předchozí článekZbrusu nové Demon’s Souls ukázalo záběry přímo ze hry
Následující článekNejlepší diáře pro příští rok, které vás budou bavit i inspirovat

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

thirteen + 8 =