Jak flirtují muži a jak ženy?

Líbím se mu? Chce mě snad svést? Tak tyto otázky si nejednou kladl snad každý z nás. Jak ale poznáme, že se tomu druhému líbíme? Říká se, že muži jdou častěji přímo na věc a ženy zase bývají zdrženlivější a rafinovanější. Pojďme se společně podívat na to, jak flirtují muži a jak ženy.

Jak flirtuje muž

Photo by Jens Lindner on Unsplash

1Dlouhé upřené pohledy

Zástupci silnějšího pohlaví rádi pozorují objekt svého zájmu a na rozdíl od žen málokdy sklopí. Aby také ne, bývají totiž vizuálně daleko vzrušivější než ženy. Pokud si muž vyhlédne svou „kořist“, začne ji svádět pohledem a snaží se ji nalákat do svého intimního prostoru. Jeho pohled působí vyzývavě a sebevědomě a málokdy se u toho směje.

2Chlapácký postoj

Široký postoj, vypnutá hruď, zatažené břicho a ukázka pevných svalů – právě tímto chlapáckým postojem dává muž ženě najevo svou sílu, nebojácnost a odhodlání, zároveň se tím snaží ostatním samcům ukázat, kdo je tady pánem. Muži jsou od přírody ochránci rodin a ženy zase vyhledávají partnera, který ji a jejich potomky dokáže ochránit a zabezpečit.

3Rozšířené zorničky

Muž málokdy dokáže skrýt vzrušení. Pokud se mu rozšíří zorničky, zrychlí dech a zčervenají tváře, může si být žena jistá, že ani tam dole to nezůstává bez odezvy. Pokud navíc zahákne palce do kapes kalhot, snaží se tím svést pozornost na svou chloubu.

KOUKNI SE  Šest znamení, že už masturbujete příliš

4Doteky v obličeji

Photo by Edward Cisneros on Unsplash

Pokud si muž sahá na obličej, přejede si rukou ve vlasech nebo si začne mnout bradu, rozhodně s objektem svého zájmu flirtuje. Kontroluje totiž svůj zevnějšek a dává ženě jasně najevo, že to jsou právě její něžné doteky, po nichž touží.

Jak flirtuje žena

5Krátký smyslný pohled

Pokud žena s mužem flirtuje, smyslný pohled je její nejsilnější zbraň. Často mírně nadzvedne obočí a po krátkém pohledu do jeho očí cudně sklopí zrak. Vše několikrát opakuje. Snaží se tak působit atraktivně, zároveň však lehce nepřístupně. Muž je rád dobyvatelem a žena, která mu chvíli odolává, se pro něj stává velkou výzvou.

6Úprava zevnějšku

I žena se snaží na muže co nejvíce zapůsobit, proto se neustále upravuje a kontroluje. Možná si urovná sukni nebo si upraví zatoulaný pramen vlasů – zkrátka se chce zalíbit.

7Ukázka nohou

Dlouhé nohy dokáží upoutat pozornost mužů a ženy to moc dobře vědí. Během smyslného flirtování si občas nenápadně přehodí nohu přes nohu a odhalí kotník nebo lýtko. Dávají tím muži najevo, že tady jeho objevování končit nemusí. Pokud odhalí stehna a natočí se koleny jeho směrem, snaží se ho tím nasměrovat ke svému klínu.

8Svůdné doteky

Lehkými doteky v oblasti zápěstí, krku a šíje se snaží žena muži říct, že je svolná k flirtu. Může si u toho také pohrávat s řetízkem či náhrdelníkem, čímž odkazuje muže na své erotogenní zóny.

KOUKNI SE  Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

9Pomalá chůze

Právě během pomalé chůze může žena ukázat všechny své přednosti. Zavlní se v bocích, „vyprsí se“, a nechá tak muži prostor k tomu, aby si prohlédl její boky, pas a prsa.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

seven + 5 =