Jak si užít sex v přírodě

Sex v přírodě je pro mnohé z nás velice lákavá představa, kterou máme zafixovanou coby stálici romantických filmů a červené knihovny. Jak si ale tento outdoorový adrenalin co nejlépe užít „bez ztráty kytičky“? Pojďme se společně podívat na různé tipy, jak proměnit venkovní radovánky v nezapomenutelný zážitek.

1Jak se připravit

Na sex v objetí panenské přírody bychom se měli řádně připravit. Začít bychom měli prostudováním předpovědi počasí –  určitě by bylo nemilé kvůli silnému dešti či krupobití narychlo zrušit romantický piknik nebo večerní „špacír“ potemnělým hájem. Od předpovědi počasí by se tedy měly odvíjet naše plány. Pokud bude hrozit bouřka, raději plány o nějaký ten den odložíme, a pokud meteorologové očekávají nesnesitelné horko, raději svůj protějšek vezmeme někam k vodě.

Určitě také neprohloupíme, pokud si nachystáme prostornou deku, na které budeme milostný akt provozovat. Odřeniny od kamení, jehličí nebo písku jsou velice nepříjemné a jistě by nám dokázaly zkazit potěšení z milostných hrátek. K dece nezapomeňme přibalit i něco k pití, po sexu bývá totiž žízeň. V případě, že se rozhodneme milovat na poledním slunci, bychom neměli zapomenout na opalovací krém. Spálené pozadí by partnera či partnerku určitě neohromilo.

Sexuální pomůcky, ať už vibrátor nebo lubrikační gel, nám také dokážou sexování v divoké přírodě velice zpříjemnit. Kondomy by měly být samozřejmostí v případě, že plánujeme sex ve vodě nebo pokud partneři nestihnou dostatečnou očistu intimních partií. Právě ta by měla být nedílnou součástí přípravy. V žádném případě bychom se však neměli dotýkat intimních partií špinavýma rukama nebo neumytými sexuálními hračkami. Pro případ, že nás zastihne chuť na spontánní milování, bychom s sebou měli vozit vlhčené intimní ubrousky, které fungují velice spolehlivě, a zbaví nás tak možných nepříjemných pocitů a obav.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

2Na co si dát pozor

Pokud se chystáme pomilovat v přírodě, měli bychom si ujasnit některá pravidla. Rozhodně bychom si neměli nazí lehat na holou zem. V půdě totiž přebývá spousta bakterií a nebezpečného hmyzu (klíšťat, mravenců nebo vos), jehož bodnutí či kousnutí by bylo, obzvláště v oblasti genitálií, značně bolestivé, nebo dokonce nebezpečné. Repelent v tašce by měl být samozřejmostí.

Jestliže nás zrovna neláká představa sexu na veřejnosti, měli bychom si také dát pozor na výběr místa. Určitě bychom nestáli o úlisný pohled nějakého zvrhlého pozorovatele, nebo dokonce o naše nahé fotky na sociálních sítích. Mějme stále na paměti, že sex na veřejnosti se řadí mezi přestupky. A o případný kabát z osudy zcela jistě nestojíme.

3Tipy na místo k pomilování

Photo by frank mckenna on Unsplash

A kde se vlastně můžeme oddat radovánkám? V podstatě všude, kde nás nikdo nevyruší. Deku si můžeme rozložit například v lese, co nejdál od jakékoliv silnice či turistické trasy. Výhodou je stín a příjemný chládek, který nám les velkoryse nabídne. V našich končinách sice nehrozí setkání s nebezpečnou zvěří, pokud ale zamíříme například na sousední Slovensko, měli bychom si výběr místa dobře rozmyslet.

Letní počasí zpravidla vybízí i k venkovnímu koupání, můžeme se tedy vydat k řece nebo k rybníku. Představa koupání v kombinaci s vášnivým sexem je opravdu velmi lákavá, na paměti bychom však měli mít, že močové ústrojí bývá náchylné k prochladnutí či různým infekcím. Pokud si tedy nebudeme jisti čistotou vody, obzvláště v rybníce, nechme si milování raději na souš. Následovat by měla důkladná očista.

KOUKNI SE  Subinka není žádná chudinka

V létě si většina z nás vybírá dovolenou a velké procento Čechů ji tráví ve spacáku pod stanem. Je to právě čas dovolených, kdy se obvykle „rozšoupneme“ a jsme ochotni dát nemalé peníze za všemožné turistické atrakce a nekřesťansky drahé pokrmy. Možná je také ta pravá chvíle okořenit si náš milostný život a zasouloužit si pod širákem nebo pod stanem.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

seventeen + two =