Jak si udělat doma romantický večer

Každý vztah, obzvláště pak ten dlouhodobý, potřebuje čas od času něčím ozvláštnit. Pokud tedy chceme být ve vztahu spokojení, musíme mu věnovat dostatečnou pozornost a sem tam si udělat čas na nějaké to příjemné zpestření každodenní šedi. Pojďme se společně podívat na tipy, jak si udělat doma romantický večer. Ukážeme si, že není nutné vynaložit horentní sumy, abychom sobě i partnerovi dopřáli nezapomenutelný zážitek. Vše zvládneme i u sebe doma.

1Oblečení

Šaty dělají člověka –  a v tomto případě to platí dvojnásob. Pokud chceme na svůj protějšek zapůsobit, měli bychom se obléknout do slavnostnějšího oblečení, ve kterém budeme opravdu přitažliví.

2Žádné rušení

Pokud chceme doma pro partnera vykouzlit romantický večer, musíme se na to náležitě připravit. Předně bychom si měli zajistit klid a soukromí a odstranit veškeré možné rušivé elementy. Ideální by bylo vypnout telefon, počítač a televizi a místo nich nechat v pozadí hrát romantickou hudbu. To se nám může hodit v případě, že partnera plánujeme vyzvat k tanci.

3Zútulnění příbytku

Photo by Mike Labrum on Unsplash

Jestliže chceme sobě i partnerovi navodit romantickou náladu, musíme doma vytvořit tu správnou atmosféru. Můžeme pozhasínat světla a místo nich zapálit vonné svíce, které budou prostor intimně osvětlovat. Ani řezanými květy ve váze neuděláme chybu. A pokud chceme vše dotáhnout do dokonalosti, můžeme vyskládat z okvětních plátků růží pomyslnou cestičku, která povede do cíle, a sice do pelíšku.

KOUKNI SE  1000 žen odhalilo, jak často masturbují. Budete v šoku

4Dobrá večeře

S plným žaludkem jde všechno lépe, proto bychom určitě neměli zapomenout na jídlo. Nejvíce partnera potěšíme, když si dáme práci s přípravou domácích pokrmů. Pokud si na to netroufneme a objednáme raději donášku, určitě bychom se měli zamyslet nad stylem servírování. Ostatně, v polystyrenových miskách jídlo většinou nepůsobí příliš vábně. Čistý ubrus či prostírání je nutností, stejně jako dobrý aperitiv servírovaný v čistých sklenkách.

5Komunikace

Pokusme se nikam nespěchat a užít si večer sami ve dvou. Cílem není pouze sex, ale vzájemná blízkost a intimita. Povídejme si o všem možném, věnujme se partnerovi a vzájemně si naslouchejme. Buďme teď a tady a vychutnejme si sílu okamžiku.

6Masáž nebo koupel

Photo by Christin Hume on Unsplash

Společná koupel v horké vaně jistě bude příjemné ozvláštnění večera. Pokud máme vanu menších rozměrů, můžeme svému protějšku umýt záda nebo vlasy. Ale ani ti, kteří vanu doma nemají, nemusí zoufat. Taková smyslná masáž za použití éterických olejů představuje rozhodně nevšední zážitek. A co si budeme nalhávat, hýčkání drahé polovičky je nejsnazší způsob, jak si udělat doma romantický večer.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 − three =